نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
کد خبر: ۱۲۶۸۴۲
2020 July 03 - ۱۰:۴۸ - ۱۳ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
سرهنگ گزافی خبر داد؛
پدال نیوز- رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق خودروی پژو پارس در عملیات تعقیب و گریز در خیابان شوش خبر داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ سعدالله گزافی رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 6 بعد از ظهر هشتم تیرماه اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان شوش به یک دستگاه خودروی پژو پارس که با سرعت زیاد در حال حرکت بود مظنون شدند.

وی افزود: سراکیپ واحد گشت با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی متوجه شد خودرو سرقتی بوده و در هفتم تیرماه در غرب تهران سرقت شده است.

سرهنگ گزافی بیان داشت: راننده خودروی مسروقه با مشاهده واحد گشت و بلافاصله پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و لایی کشی در بین خودرو‌ها باعث رعب و وحشت شهروندان شده و فرار می‌کند.

این مقام انتظامی گفت: اعضای اکیپ با استفاده از علائم هشدار دهنده و بلندگو به راننده خودروی مسروقه دستور ایست داده اما وی توجهی به اخطار‌های مکرر واحد گشت نکرده و به سمت خیابان ارج حرکت می‌کند که به علت ترافیک موجود خودروی مسروقه متوقف و راننده به صورت پیاده به فرار خود ادامه می‌دهد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: اعضای اکیپ سریعاً به تعقیب متهم رفته و برای جلوگیری از فرار 2 تیر هوایی شلیک می‌کند که منجر به توقف و دستگیری متهم به اسم "حسن 27 ساله" می‌شود. در نهایت خودروی مسروقه توسط جرثقیل به پارکینگ انتقال و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی می‌شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head