نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
کد خبر: ۱۲۶۸۰۵
2020 July 02 - ۱۲:۳۷ - ۱۲ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
قائم مدیرعامل سایپا در امور فروش:
پدال نیوز: قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت: از این پس هیچ سایت تولیدی اجازه تولید کوییک آر را نخواهد داشت و تا ۱۰ سال آینده این خودرو به صورت انحصاری در پارس خودرو تولید خواهد شد.
به گزارش پدال نیوز، مجید باقری در مراسم‌ معرفی محصول کوییک آر پلاس گفت: بدون شک پارس خودرو با برند خوش آوازه خود روزانه نوآوری های جدیدی را بر روی این خودرو اعمال کرده و بروزآوری خواهد کرد.

وی افزود: بدون شک کوییک ار پلاس پایان راه نیست و امکانات بهتری از سوی مدیران پارس خودرو برای این خودرو در نظر گرفته خواهد شد.

باقری با بیان این که بررسی ها نشان می دهد که استقبال خوبی از سوی جوانان با میانگین سنی مختلف از این خودرو انجام شده است، تصریح کرد: نصب آپشن های جدید جذابیت محصول را بیشتر کرده است ضمن آن که بر اساس برنامه ریزی هادپارس خودرو
اولین شرکتی خواهد بود که نسبت به توزیع به موقع محصول در زمان تعهد اقدام خواهد کرد.

باقری تاکید کرد: مشتریانی که نسبت به ثبت نام کوییک ار اقدام کرده اما هنوز نسبت به تکمیل وجه اقدام نکردند، می توانند نسبت به تبدیل خودرو به کوییک آرپلاس اقدام کنند بنابراین فروش فوری این خودرو فعلا انجام نخواهد شد و هزار دستگاه نخست به ثبت نام کنندگان خودروهای کوییک پلاس تعلق خواهد داشت و پس از آن طرح های فروش و پیش فروش این خودرو اعلام می شود.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head