نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
کد خبر: ۱۲۶۷۴۸
2020 July 01 - ۰۹:۱۱ - ۱۱ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: در یک ساختمان معمولی طبقات ۲ و ۳ بهترین طبقات یک آپارتمان است که در جریان معاملات ساختمان‌های پایتخت به راحتی به فروش می‌رود.
به گزارش پدال نیوز؛ یکی از مشاوران معاملات املاک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین گفت: در ساختمان‌های 10طبقه و برج‌ها، انتخاب واحد برای خرید اندکی متفاوت است. اگر اطراف یک ساختمان مشجر باشد پیشنهاد برای خرید در درجه اول پنت‌ هاوس، درجه دوم طبقات 1 و 2 و درجه سوم طبقات نزدیک به پنت هاوس و در نهایت طبقات 8 و 7 و 6 است.

وی منظور از مشجربودن یک ساختمان را برج باغ بودن و یا داشتن فضای سبز در اطراف آپارتمان عنوان کرد و گفت: با توجه به جذابیت برج باغ‌ها برای خریداران خانه، سازندگان ساختمان به سمت ساخت ساختمان مشجر در شمال تهران حرکت کرده‌اند.

این کارشناس بازار ساختمان گفت: اگر اطراف برج، ساختمان سازی شده باشد، طبقات 6 و 7 برای خرید پیشنهاد می شود. خرید پنت هاوس و طبقات زیر پنت هاوس با توجه به افزایش قیمت چند برابری که دارد باید با دقت بیشتری انجام شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: گل ساختمان پنت هاوس است و قیمت پنت هاوس در منطقه 1 ،2 و بخشی از منطقه 3 تا زیر اتوبان صدر با قیمت پایه یک ساختمان چندان همخوانی ندارد. متریال، امکانات، لوکیشن از جمله مواردی است که در تعیین قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head