نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
کد خبر: ۱۲۶۶۳۲
2020 June 28 - ۱۷:۰۸ - ۰۸ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: عکاسان موفق شدند تصاویری از مدل اولیه خودروی تمام الکتریکی i4 سری ۳ را حین آزمایش‌های خیابانی ثبت کنند.
به گزارش پدال نیوز؛ در گذشته صحبت‌هایی از ساخت مدل الکتریکی خودروی 3 Series شرکت بی‌ام‌و با قدرت ۵۲۳ اسب‌بخار تا سال ۲۰۲۳ به زبان آمده بود و حالا عکاسان توانسته‌اند نمونه اولیه آن را رویت کنند. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، مدل اولیه اتومبیل مذکور با استتاری نه چندان زیاد در خیابان‌ها ظاهر شد. با توجه به شکل این خودرو می‌توان گفت که محصول جدید ب ام و از نسل G20 سری ۳ با عنوان i4 است.

از آن جایی که استتار خودرو کم بود و پشت آن لوله اگزوزی دیده نمی‌شد، عکاسان احتمال می‌دهند که اتومبیل جدید یک خودروی تمام الکتریکی باشد. اتومبیل i4 اولین نمونه تمام الکتریکی شرکت ب ام و است که در قالبی جدید و معرفی نشده ساخته می‌شود.

اتومبیل‌های ب ام و تا سال ۲۰۲۳ 
سخنگوی شرکت آلمانی ب ام و اطلاعاتی درباره تصاویر جدید بر زبان نیاورد، اما گفت: «تا سال ۲۰۲۳ شرکت ب ام و حدود ۲۵ اتومبیل الکتریکی را به بازار جهانی معرفی می‌کند که نیمی از آنها تماماً الکتریکی خواهند بود».

تصاویر اولین اتومبیل تمام الکتریکی BMW

گفتنی است؛ شرکت مذکور در نظر دارد تا پایان امسال اتومبیل شاسی‌بلند الکتریکی iX3 را به بازار جهانی عرضه و برای سال آینده نیز خودروی Gran Coupe i4 سری ۴ را معرفی کند. علت آن که شرکت ب ام و برخی از خودروهای خود را به صورت تمام الکتریکی نمی‌سازد آن است که برخی مردم همواره اعتماد کاملی به فناوری نوین روز ندارند و ترجیح می‌دهند زمانی دیگر به سوی چنین خودروهایی بیایند.


تصاویر اولین اتومبیل تمام الکتریکی BMW

با این حال فروش اتومبیل‌های تمام الکتریکی رو به رشد است و سازندگان استقبال بیشتری از سوی خریداران دیده‌اند. در نتیجه انتظار می‌رود تولید خودروهای تمام الکتریکی تا سال ۲۰۲۳ افزایش چشمگیری داشته باشد. متأسفانه همچنان اطلاعاتی از قدرت جدیدترین مدل سری ۳ شرکت بی‌ام‌و در اختیار منابع خبری قرار نگرفته است، اما جزئیات منتشر شده از قدرت ۵۲۳ اسب‌بخار با رانش هر چهار چرخ خبر می‌دهد. انتظار می‌رود ب ام و قدرت باطری را بیش از ۷۰ کیلووات و میزان پیمایش را بالاتر از ۲۵۰ مایل تنظیم کند.

تصاویر اولین اتومبیل تمام الکتریکی BMWrbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head