نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
کد خبر: ۱۲۶۵۲۵
2020 June 27 - ۰۸:۵۴ - ۰۷ تير ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
"کارنیوال-سدونا" جدید معرفی شد/
پدال نیوز: الگوی چراغ های اصلی جلو و گرافیک آن؛ یکی از بهترین نمونه های ارائه شده توسط کیا موتورز تا کنون محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز؛ کارنیوال یا سِدونا مینی ون تولیدی کیا موتورز از سال 1998 تا کنون به بازار ارائه شده است. نسل اول این خودرو از 1998 تا 2005، نسل دوم از 2006 تا 2014 و نسل سوم آن از 2015 تا کنون روی خط تولید قرار دارد. در این میان نسخه های فیس لیفت و ویژه بازارهای خاص نیز به کاتالوگ فروش کارنیوال اضافه شده است. در بازار ایران نیز مدلی از نسل دوم این محصول مدتی ارائه شد.

نسل اول
نسل اول
نسل دوم
نسل دوم
نسل سوم
نسل سوم
نمای عقب- نسل سوم
نمای عقب- نسل سوم

اخیرا تصاویری محدود از مدل جدید کارنیوال ارائه شده که تغییرات ظاهری مهم و البته موفقی را همراه خود دارد. استفاده از عناصر کرومی در گریل(جلوپنجره)، بامپر(سپر)، رکاب و ستون آخر اتاق بر انتقال حس لوکس از مینی ون اثر مهمی دارد. الگوی چراغ های اصلی جلو و گرافیک آن نیز یکی از بهترین نمونه های ارائه شده توسط کیا موتورز تا کنون محسوب می شود.

کارنیوال/سِدونا جدید
کارنیوال/سِدونا جدید

متاسفانه تصاویری از فضای کابین این خودرو هنوز ارائه نشده است.

کیا در نظر دارد کارنیوال/سدونا را در سه ماهه سوم سال جاری میلادی برای بازار کره عرضه کند. به اعتقاد کارشناسان، در بخش پیشرانه از نمونه توربوشارژ 2.5 لیتری استفاده خواهدد شد و البته یک نمونه هیبریدی نیز جز تریم ها قرار خواهد داشت. نمونه دیزل نیز برای بعضی بازارها در نظر گرفته می شود.

مازیار دانیالی


عصر ایران
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head