نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲
کد خبر: ۱۲۵۳۴۲
2020 June 03 - ۱۷:۲۰ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور از کشف بیش از ۴هزار خودرو احتکار شده تاکنون در کشور خبرداد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، سیدیاسر رایگانی روز گذشته (۱۳ خردادماه) در حاشیه سفر به بندرعباس، افزود: بیش از ۴ هزار خودرو احتکار شده تاکنون در کشور کشف شده است و صاحبان این خودروها ۱۰ درصد جریمه و ملزم می‌شوند که خودرو را به قیمت تعیین شده شورای رقابت در بازار عرضه کنند.

وی درخصوص حکم صادره برای یکی از وارد کنندگان خودروهای خارجی، اظهار کرد: از شش هزار و ۶۶۴ تعهد این شرکت بیش از دو هزار خودرو تحویل مشتریان شده و هزار و ۶۱۴ متقاضی نیز با دریافت پول خود از خرید خودرو انصراف دادند.

رایگانی اضافه کرد: سازمان تعزیرات حکومتی برای حدود سه هزار نفر باقی مانده حکم به الزام دو خودرو جایگزین با تفاوت قیمت حدود ۱۰۰ درصد طبق توان پرداخت ثبت نام کنندگان داده است.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطرنشان کرد: به جزء الزام به تحویل خودرو هر شاکی ۵۶ درصد سود مشارکت و خسارت تاخیر تحویل خودرو دریافت می‌کند.

رایگانی مهلت مقرر این شرکت برای تحویل خودرو باقی مانده مشتریان را تا پایان بهمن ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تعزیرات حکومتی هرمزگان، در این بازدید با حکم معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، حسین ایزدی به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان منصوب شد و از زحمات مرتضی مدنی فلکی تقدیر شد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head