نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
کد خبر: ۱۲۵۱۴۳
2020 May 31 - ۱۱:۴۳ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص جزئیات حادثه در سه راهی زندان یاسوج اظهار کرد: سواری پراید که از سمت اصفهان به سوی بوشهر در حرکت بود در 140 متری سه راهی زندان به دلیل سبقت غیر مجاز با یک کامیون برخورد می‌کند که هر سه سرنشین پراید کشته می شوند.
به گزارش پدال نیوز؛ رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار در سه راهی زندان یاسوج با ۳ فوتی،خبرداد.

 محسن جلیل با تشریح جزئیات این تصادف گفت:ساعت ۱۹ و ۴۴ دقیقه امروز یک تریلی با پراید برخورد کردند که منجر به حادثه مرگبار شد

وی گفت:متاسفانه در این حادثه سه نفر از سرنشینان پراید فوت کردند که دو نفر در دم جان دادند

جلیل در پایان گفت: متاسفانه در این حادثه یک طفل ۲ ساله نیز جز فوتی‌ها بود که با آمبولانس انتقال داده شد اما در میانه راه فوت کرد.

سرهنگ بهنام ویسی‌پور فرمانده پلیس ‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص جزئیات حادثه در سه راهی زندان یاسوج اظهار کرد: سواری پراید که از سمت اصفهان به سوی بوشهر در حرکت بود در 140 متری سه راهی زندان به دلیل سبقت غیر مجاز با یک کامیون برخورد می‌کند که هر سه سرنشین پراید کشته می شوند.

وی افزود: هر چند که در این حادثه راننده پراید مقصر بوده اما همواره به وضعیت جاده کمربندی و غیر ایمن بودن آن اعتراض داشته‌ایم.

این مسوول گفت: در نظر بگیرید این کمربندی بیشترین تلفات جاده‌ای استان را به خود اختصاص داده و در یک بازه زمانی یک ساله در هر کیلومتر از این کمربندی یک نفر کشته شده است.

وی ادامه داد: این جاده کم عرض و تا حدود زیادی غیر ایمن است اما رانندگان هم باید در چنین وضعیتی رانندگی مطمئن داشته باشند و از قوانین و هشدارها تخطی نکنند.


انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head