نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
کد خبر: ۱۲۴۹۹۲
2020 May 28 - ۱۵:۰۶ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
معرفی خودرو؛
پدال نیوز: ظاهر خودرو بنتلی فلایینگ اسپور کاملاً دگرگون شده و البته همان سرعت قابل‌توجه همیشگی را حفظ کرده است.
به گزارش پدال نیوز؛ زمانی که نسل جدید بنتلی فلایینگ اسپور حدود یک سال پیش معرفی شد اکثر افراد زبان به تحسین این چهار چرخ لوکس گشودند. از جمله دلایل اصلی این موضوع می‌توان به قابلیت‌های بالای آن اشاره کرد که باعث می‌شود فلایینگ اسپور پا به پای کانتیننتال GT بتازد و البته چهره‌ی یک خودروی لوکس و خانوادگی را نیز بر جای بگذارد.

یکی دیگر از دلایل جذابیت‌های بی‌حدوحصر این خودرو پیشرانه ۱۲ سیلندر آن است. این خودرو در نسل جدید کاملاً دگرگون شده و البته همان پرفورمنس قابل‌توجه همیشگی را حفظ کرده است.

بررسی فنی بنتلی فلایینگ اسپور + فیلم

نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربوی فلایینگ اسپور قدرت ۶۲۶ اسب بخاری و گشتاور ۹۰۰ نیوتون متری تولید می‌کند. بنتلی مدعی است این خودرو تنها در عرض ۳ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسیده و حداکثر سرعت ۳۳۳ کیلومتر در ساعت را لمس می‌کند. برای یک سدان بزرگ با وزن ۲۴۳۵ کیلوگرمی این عملکرد بسیار قابل‌توجه است.

در دنیای واقعی هم عملکرد خودرو تفاوت چندانی با روی کاغذ ندارد. به تازگی AutoTopNL با این خودرو سری به جاده‌ها زده و توانسته سقف سرعت ۳۲۶ کیلومتر در ساعت را ثبت کند.

بررسی فنی بنتلی فلایینگ اسپور + فیلم

البته نمی‌دانیم تفاوت بین سرعت اعلامی توسط بنتلی و عدد ثبت شده توسط این مجله چیست، اما به‌هرحال این تست در بخش بدون محدودیت سرعت اتوبان‌های آلمان انجام شده و بنابراین می‌توان انتظار تأثیر برخی عوامل را داشت.

اما آنچه باعث شده تحت تأثیر فلایینگ اسپور قرار بگیریم حس و حال کابین حتی در چنین سرعت سرسام‌آوری بوده است. در واقع خودرو همانند یک کشتی لوکس روی جاده می‌خرامیده است.

بررسی فنی بنتلی فلایینگ اسپور + فیلم

این بهایی است که باید برای یک بنتلی پرداخت، پرفورمنس در پکیجی لوکس و اشرافی…

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head