نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
کد خبر: ۱۲۴۹۴۳
2020 May 27 - ۱۴:۲۷ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- بازگشایی صنعت خودروسازی در مکزیک با پیوستن شرکت‌های فیات کرایسلر و بی‌ام‎دبلیو به دیگر کارخانه‌هایی که بعد از کاهش محدودیت‌های قرنطینه فعالیت خود را در این کشور آغاز کردند، سرعت بیشتری می‌گیرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تسنیم، بازگشایی صنعت خودروسازی در مکزیک روز سه شنبه با پیوستن شرکت‌های فیات کرایسلر و بی‌ام دبلیو به دیگر کارخانه‌هایی که بعد از کاهش محدودیت‌های قرنطینه فعالیت خود را در این کشور آغاز کردند، سرعت بیشتری می‌گیرد.

این در حالی است که دوره انتظار برای دریافت مجوز ادامه فعالیت از دولت مکزیک، روند بازگشایی برخی از شرکت‌ها را کند کرده است.

در اواسط ماه مه، مقامات این کشور اعلام کردند که اگر تدابیر ایمنی تصویب شود، این صنعت می‌تواند از قرنطینه اجباری ویروس کرونا قبل از اول ژوئن خارج شود.

با این حال، برخی از فرمانداران مکزیک خواستار رعایت احتیاط در این باره شده‌اند چرا که موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا و مرگ و میرهای ناشی از آن افزایش یافته است و این امر حکایت از احتمال موج دوم شیوع این بیماری دارد چرا که زنجیره‌های پیچیده تأمین کالا در آمریکای شمالی با هم پیوند خورده اند.

سخنگوی شرکت فیات کرایسلر گفت: یک روز پس از شروع مجدد فعالیت این شرکت در شهر سالتیلو در شمال مکزیک، دو کارخانه فیات در شهر مرکزی تولوکا فعالیت خود را روز سه شنبه از سر گرفتند.

شرکت خودروسازی فورد نیز در نامه‌ای به کارکنان خود اعلام کرد که تاریخ 28 مه را به عنوان تاریخ موقت برای بازگشایی تدریجی کارخانه خود در شهر هرموسیلو در شمال مکزیک تعیین کرده است.

شرکت بی‌ام دبلیو هم اعلام کرد که عملیات تولید را در کارخانه خود در ایالت مرکزی سان لوئیس پوتوسی در تاریخ 27 مه آغاز می‌کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head