نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
کد خبر: ۱۲۴۹۱۴
2020 May 27 - ۱۰:۳۰ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
تیگو 5 مدیران خودرو ،
پدال نیوز: یکی از خودروهای قابل عرضه و اعتماد در بازار ایران ، تیگو5 مدیران خودرو است که در حدود 5 سال است در بازار ایران حضور فعال و فروش موفقی داشته و امکانات مناسب ایمنی، رفاهی ، بدنه مسحکم و جادار ، و قیمت مناسب در مقایسه با رقبا را می توان از جمله مزایای این خودروی موفق در بازار ایران نامید .
به گزارش پدال نیوز، خودروهای خانوادگی همیشه طرفداران خود را دارند و به نوعی بیشتر خریداران خودرو در بخشی از زندگی خود که تشکیل خانواده می دهند به طور قطع به دنبال خودروهای خانوادگی هستند ، حال اگر این خودروها شاسی بلند باشند که  دیگر بسیار ایده آل می شود با توجه به میل روز افزون به استفاده از خودروهای شاسی بلند در همه جای دنیا و بالطبع آن ایران .

یکی از این خودروهای  قابل عرضه و اعتماد در بازار ایران ، تیگو5 مدیران خودرو است که حال در حدود 5 سال است  که در بازار ایران حضور فعال و فروش موفقی را داشته است ، امکانات مناسب ایمنی، رفاهی ، بدنه مسحکم و جادار ، و قیمت مناسب در مقایسه با رقبا  را می توان از جمله مزایای این خودروی موفق در بازار ایران نامید .

از سوی دیگر تیگو5 دارای 5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان است که آن را در میان خودروهای موجود کاملا برجسته می کند و شاید بتوان گفت بیشترین مقدار گارانتی در مقایسه با خودروهای وارداتی و تولیدی دانست ، همچنین شبکه گسترده شرکت مدیران خودرو نیز در امنیت خاطر خریداران می تواند تاثیرگذار باشد.

تیگو5 خودرویی است که کاملا منطبق بر نیاز و خواسته های بازار ایران است این کراس اوور ایرانی پسند تاکنون فروش بسیار بالایی را در بازار ایران تجربه کرده که رضایت بالای مشتریان را نیز به همراه داشته است .rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head