نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۵
کد خبر: ۱۲۴۸۱۸
2020 May 25 - ۱۶:۰۸ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: جانشین پلیس راه راهور ناجا از توقیف ۵ ساعته خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند خبر داد.
به گزارش پدال نیوز؛ سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: حرکت از سمت راست و شانه خاکی راه ضمن آنکه تخلف راهنمایی و رانندگی است تجاوز به حقوق دیگران و بی حرمتی هم محسوب می شود.

جانشین رئیس پلیس راه تصریح کرد: متاسفانه تعداد محدودی از رانندگان برای اینکه چند متری زودتر مسیر را طی کرده به حقوق دیگران تجاوز کرده و با عجله و شتاب بی موردی که دارند از شانه خاکی مسیر تردد می کنند; این کار ضمن آنکه موجب گره ترافیکی می شود, می تواند حوادث و تصادفات رانندگی را نیز رقم بزند.

سرهنگ شرافتی به دستور کار پلیس راه در این خصوص اشاره و اعلام کرد: پلیس برابر دستور با رانندگانی که از شانه خاکی راه عبور کنند برخورد خواهد کرد.


وی گفت: ماموران پلیس راه ضمن اعمال قانون و صدور برگه جریمه به مبلغ 61200 تومان این دسته از خودروها را به صورت پنج ساعت در محل به صورت توقیف نگه خواهند داشت.

وی در پاسخ به دیگر پرسش درباره اینکه طرح هم اکنون در کدام محورها اجرایی می شود, گفت: توقیف خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند در دستور کار پلیس بوده است; هم اکنون این طرح در محور‌های شمالی در حال اجراست و به محورهای دیگر نیز تسری پیدا خواهد کرد.


منبع: فارس

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head