نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
کد خبر: ۱۲۴۷۳۴
2020 May 23 - ۲۰:۴۷ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
نایب رئیس اتحادیه طلای تهران:
پدال نیوز: نایب رئیس اتحادیه طلای تهران گفت: با توجه تعطیلی‌های پیش‌رو قیمت طلا فعلا در بازار ثابت مانده است و تقاضای اضافی برای خرید طلا و سکه در بازار وجود ندارد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خط بازار؛ نایب رئیس اتحادیه طلای تهران در پاسخ به این پرسش که وضعیت بازار طلا در روز پایانی ماه رمضان به چه نحوی بوده است؟ به خط بازار گفت: با توجه به اینکه یک‌شنبه عید فطر است و امروز در بین التعطیلی است داد و ستد در بازار کاهش یافته است، واحدهای صنفی هم فعالیتشان نسبت به روزهای گذشته کمتر شده است. قیمت طلای جهانی هم نسبت به هفته گذشته ارزان شده است.

محمد کشتی‌آرای در ادامه افزود: در اولین روز هفته قیمت انس جهانی طلا با ۱۰ دلار کاهش به قیمت یک هزار و ۷۳۳ دلار رسید. قیمت دلار هم در امروز تغییر چندانی نداشته است. از این‌رو با توجه به این دو مولفه قیمت طلا در بازار ثابت ماند.
او اظهار کرد: فعلا تقاضای اضافی برای خرید طلا و سکه در بازار مشاهده نمی‌شود و حباب سکه هم نسبت به هفته گذشته حدود ۲۰۰ تومان کاهش یافته است.
کشتی‌آرای با اشاره به قیمت انواع سکه گفت: امروز قیمت سکه طرح جدید هفت میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، نیم سکه به قیمت سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ربع سکه نیز به قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head