نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
کد خبر: ۱۲۴۷۱۳
2020 May 23 - ۱۳:۳۴ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
ترافیک روان در همه محورهای تهران-شمال
پدال نیوز: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در همه محورهای تهران-شمال روان است، گفت: در ایام تعطیلات عید فطر، محدودیت ترافیکی در محورهای شمال و برخی جاده ها اعمال می شود.
به گزارش پدال نیوز، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2274 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در  شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 10.9 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12.2 درصد بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌ مسدود است

وی اظهار کرد:‌ در حال حاضر محور فرعی شمشک – دیزین، محور رامیان – اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور شهداد – نهبندان در استان کرمان، محور قزوین - همدان و محور خرم آباد – پلدختر واقع در استان لرستان به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور بود.

 ترافیک در همه محورهای تهران-شمال روان است

محرابی نیا درباره وضعت ترافیکی محورهای منتهی به شمال کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای کندوان، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی یادآور شد: در محورهای شمالی کشور بارش باران یا پدیده جوی خاصی نداریم.

محدودیت ترافیکی جاده ها در تعطیلات ویژه عید فطر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای پنجم، هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای سوم و چهارم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدودیت تردد وانت بار در محور هراز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

محرابی نیا افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد  از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد ناوگان سنگین ‌در محورهای منتهی به شمال کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا  ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای سوم، چهارم، پنجم و نهم خرداد ممنوع است.

وی گفت: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روزهای 4، 5 و 9 خرداد ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 روزهای 4 و 5 خرداد ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه ساوه– تهران است.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای سوم، چهارم و پنجم خرداد همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

منبع: فارس

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head