نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
کد خبر: ۱۲۴۶۶۱
2020 May 22 - ۱۵:۴۳ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
/ بازگشت پراید به قیمت ۶۸ میلیون تومان
پدال نیوز: یک فعال بازار خودرو می‌گوید: فعلا بازار خودرو در رکود به سر می‌برد و پیش‌بینی می‌شود قیمت خودرو در یک ماه آینده ارزان‌تر شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از خط بازار؛ یک فعال بازار خودرو در پاسخ به این پرسش که وضعیت بازار خودرو را در یک ماه آینده چطور ارزیابی می‌کنید؟ گفت: فعلا روند قیمت خودرو در بازار کاهشی است؛ چرا که با ثبت‌نام و طرح فروش دو شرکت خودروسازی عرضه خودرو به بازار افزایش یافته است. همچنین با اقدام اخیر مسئولان مبنی بر عرضه خودروهای پارکینگی به بازار قیمت خودرو به شدت ارزان شد.

فیروز نادری افزود: با کاهش قیمت خودرو فعلا مردم برای خرید خودرو دست نگه داشته‌اند؛ چرا که عده‌ای هستند سرمایه‌هایشان را به بازارهای موازی همچون بورس تزریق کردند و به همین علت پول در دست مردم کم است.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا در این شرایط مردم خودرو بخرند یا نخرند؟ اظهار کرد: توصیه ما این است که امروز بهترین زمان برای ثبت‌نام خودروست. چنانچه مردم قصد خرید خودرو دارند می‌توانند بعد از عید فطر خودروهای خود را از طریق درگاه‌ها اینترنتی خودروسازان نام‌نویسی کنند.

نادری با اشاره به قیمت خودرو پراید گفت: قیمت خودرو نسبت به دو هفته گذشته ۲۰ میلیون تومان ارزان شد و حالا قیمت واقعی پراید به ۶۸ میلیون تومان رسیده است. طی یک هفته اخیر تمام خودروهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان ارزان شده است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head