نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۵
کد خبر: ۱۲۴۶۳۷
2020 May 22 - ۱۳:۱۲ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شهرداری تهران تمام دوربین‌های محدوده‌های ترافیکی در پایتخت را پیش از اجرای مجدد محدودیت ترافیکی کالیبره کرد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  پس از کش و قوس‌های فراوان در نهایت تصمیم مدیران شهری بر این شد اولین روز کاری پس از عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا) مجدد در پایتخت اجرا شود.

مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن اعلام این خبر گفت: تمامی دوربین‌های ورودی وخروجی محدوده‌های اجرای طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا برای ثبت تردد خودرو‌ها آماده هستند.

پرسشی که در ذهن شهروندان مطرح می‌شود این است که فعالیت دوربین‌های محدوده‌های ترافیکی به چه شکل است.

عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در تشریح فعالیت دوربین محدوده‌های ترافیکی گفت: دوربین‌های محدوده‌های طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا به شکل مستمر روشن هستند هیچ گاه خاموش نمی‌شوند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران افزود: روشن بودن دوربین های محدوده‌های طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا به این دلیل است که ما بتوانیم از داده‌های اطلاعاتی آن در بخش ترافیک استفاده کنیم.

سعیدیان فر بیان کرد: با مشخص شدن زمان قطعی اجرای مجدد طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا در پایتخت دوربین‌های محدوده طرح ترافیک از سوی سازمان حمل و نقل شهرداری کالیبره شده و آماده ثبت ورود و خروج خودرو‌ها به محدوده‌های ترافیکی است.

با توجه به شرایط جوی و آثار منفی محیطی بر روی دوربین‌های محدوده‌های طرح ترافیک در بازه‌ها مشخص کار کالیبره دوربین‌ها انجام می‌شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head