نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۷
کد خبر: ۱۲۴۶۳۴
2020 May 22 - ۱۲:۴۵ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت خودروسازی جنرال موتورز اعلام کرد که پس از هفته‌ها تعطیلی به دلیل شیوع کرونا، به تدریج کارخانه‌های خود را در شهرهای مختلف مکزیک بازگشایی می‌کند.
به گزارش پدال نیوز، شرکت خودروسازی جنرال موتورز روز پنجشنبه اعلام کرد که به تدریج خطوط انتقال و مونتاژ موتور را در کارخانه‌های خود در شهرهای سیلائو و راموس اریزپه دوباره راه اندازی می‌کند.

شعبه جنرال موتورز در مکزیک اعلام کرد که کارخانه‌های مونتاژ این شرکت در دو شهر سیلائو و راموس اریزپه بسته به تأمین کنندگان می‌توانند روز جمعه مجدداً کار خود را آغاز کنند.

این شرکت همچنین در حال ارزیابی زمان بازگشایی کارخانه‌های خود در شهرهای سن لوئیس پوتوسی و تولوکا در نزدیکی مکزیکوسیتی است.

این اقدامات برای شروع مجدد تولید، اخبار خوش آیندی برای بخش خودروسازی آمریکای شمالی محسوب می‌شود چرا که شبکه تأمین قطعات خودرو بین آمریکا، مکزیک و کانادا به هم پیوسته است.

کارخانه‌های اتومبیل‌سازی در مکزیک به دلیل شیوع ویروس کرونا که تاکنون منجر به ابتلای حدود 60 هزار نفر و مرگ و میر 6510 نفر دیگر در مکزیک شده است، هفته هاست که تعطیل شده اند.

بر اساس پیامی که برای پرسنل جنرال موتورز ارسال شده است، کسانی که به کار خود در مکزیک باز می‌گردند، باید در تمام مدت از تجهیزات محفاظت فردی استفاده کنند. «فاصله ایمن» 1.5 متر (4.9 فوت) را از یکدیگر رعایت کنند و هنگام ورود به کارخانه، دمای بدن آن‌ها باید بررسی شود.

دولت مکزیک هفته گذشته اعلام کرد که اگر شرکت‌ها اقدامات ایمنی را به تصویب رسانده باشند، صنعت خودروسازی این کشور می‌تواند قبل از اول ژوئن از قرنطینه خارج شود.


منبع: تسنیم

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head