نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۰
کد خبر: ۱۲۴۶۱۰
2020 May 21 - ۱۷:۱۸ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: نصب سنسور رعایت فاصله خودرویی برای نخستین بار در کشور در راستای ارتقای ایمنی راه‌ها، در این استان اجرا می‌شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، سیدمصطفی آیت اللهی موسوی روز پنجشنبه در نشست کمیسیون ایمنی راه‌های استان کرمان افزود: سنسور خودروی مرکز تحقیقات ضمن رعایت فاصله با مرز جاده، محدوده دیگر خودروها کنترل می کند که علاوه بر کاهش آمار حوادث و تلافات جاده‌ای، جایگاه ایمنی راه‌های استان کرمان را ارتقا می‌بخشد.

وی ادامه داد: مقرر شد مشاوره ای برای اجرای این طرح در نظر گرفته و در زمان تمدید بیمه خودرو اجبار در نصب و راه اندازی این سیستم هم لحاظ شود زیرا رعایت فاصله از آمار تصادفات استان کرمان را کاهش می دهد.

معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: هدف اصلی همه ما این است که هیچ خانواده‌ای درگیر فوت ناشی از حوادث جاده‌ای نشود و تلقات جاده ای خسارات روحی بسیاری را بر جامعه تحمیل می‌کند لذا امسال نیز با توان بیشتر به ایمنی راه‌ها کمک می‌کنیم.

وی با اشاره به نصب تابلو در بخش چاه دادخدای شهرستان قلعه گنج برای کاهش حوادث جاده‌ای تصریح کرد: ممنوعیت تردد کامیون در محور بافت - رابر - ساردوییه باید به صورت کارشناسی بررسی و نتیجه آن اعلام شود.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head