نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
کد خبر: ۱۲۲۰۲۶
2020 April 09 - ۱۴:۲۹ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران گفت: سهمیه‌های طرح ترافیک بیماران خاص، معلولین و جانبازان تا تخصیص سهمیه‌های جدید معتبر است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس، عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی طرح‌ها و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران در مورد سهمیه های طرح ترافیک اظهار داشت: در بین ارگان ها و نهادهای دارای سهمیه، فقط اعتبار سهمیه‌های مربوط به بیماران خاص،  معلولین و جانبازان سال 98 تا زمان تخصیص سهمیه‌های جدید در سال 99 معتبر خواهد بود.

وی افزود: به دلیل شیوع کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توصیه های بهداشتی، نهادهای متولی جانبازان، بیماران خاص و معلولین، هنوز موفق نشده‌اند موضوع سهمیه های سال 99 را به صورت کامل تخصیص دهند و به همین دلیل این موضوع با تاخیر همراه شده است.

وی با اشاره به تغییر ساعت طرح ترافیک از روز شنبه و اجرای آن از 7:30 صبح تا ساعت 19 تاکید کرد: به دلیل کرونا از روز شنبه شهروندانی که قصد ورود در محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا دارند، باید در کارت شهروندی خود حداقل 56 هزار تومان اعتبار داشته باشند؛ چراکه در غیر این صورت طرح ترافیک برای آنها با ضریب یک حساب می‌شود و در واقع 20 درصد به ضرر آنها خواهد بود. البته برای هفته آینده نیازی به رزرو طرح ترافیک نیست.

سعدیان‌فر اعلام کرد: در سال‌جاری 20 روز تردد رایگان برای پلاک‌های تهران و 15 روز تردد رایگان برای پلاک‌های شهرستان در طرح کاهش آلودگی هوا و در هر فصل در نظر گرفته شده است و این موضوع مشابه سال 98 بوده و هیچ تغییری نداشته است.

بر اساس این گزارش، مهلت ثبت نام سهمیه طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا برای خبرنگاران نیز تا 31 فروردین تمدید شد و تا اختصاص سهمیه های سال 99 طرح ترافیک سال 98 این افراد دارای اعتبار است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head