نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۲
کد خبر: ۱۲۲۰۲۴
2020 April 09 - ۱۴:۲۷ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت که در حال حاضر محور کندوان ، هراز و سوادکوه با بارش برف همراه بوده و سطح این محورها به علت بارش شدید برف بسیار لغزنده است.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، سید محسن هاشمی افزود که در حال حاضر بارش نسبتا شدید برف در محور کندوان حوالی هزار چم تا گچسر در استان البرز در حال باریدن است و بقیه مسیر این محور هم بارانی و به صورت مقطعی برفی است.

وی گفت : در محور هراز نیز از آب اسک تا امامزاده هاشم و تا منطقه پیست آبعلی در محدوده استان تهران بارش برف مشاهده می شود که در محدوده سه راهی لاسم بارش برف سنگین است.

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران افزود : بارش باران در محدوده گردنه گدوگ محور فیروزکوه به صورت خفیف مشاهده شده و در محدوده استان تهران این جاده بارش برف در برخی مناطق سنگین  نیمه سنگین است.

هاشیمی شرایط جوی محور کیاسر را نیز همراه با بارش برف و باران عنوان کرد و گفت:بارش برف در محدوده شهر کیاسر بیشتر به چشم می خورد.

وی همچنین از مه غلیط در گردنه های کوهستانی محورکندوان ، هراز و سوادکوه خبر داد و افزود : با توجه به کاهش دید در صورت تردد باید فاصله قانونی را رعایت کنند.

رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت جاده وازک به شهر بلده را به علت بارش سنگین برف مسدود اعلام کرد و گفت : ممکن است در صورت بارش سنگین برف این جاده تا فصل آینده بسته بماند.

علاوه بر این هاشمی وضعیت جوی باقی محورهای استان را ابری و در برخی مواقع بارانی توصیف کرد و افزود : ترافیک خودرویی در تمامی جاده های استان روان و عادی است.

جاده های هراز ، کندوان و سوادکوه مسیرهای مواصلاتی مازندران به پایتخت هستند و محور کیاسر نیز مازندران را به استان سمنان متصل می  کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head