نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۵
کد خبر: ۱۲۱۹۸۵
2020 April 08 - ۱۶:۳۴ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: فرایند تولید لندکروزر چوبی به‌طور سورپرایز کننده‌ای بسیار شبیه مراحل تولید یک خودروی واقعی است.
به گزارش پدال نیوز؛ با شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان و خانه‌نشینی میلیارد‌ها نفر، زمان زیادی در اختیار افراد وجود دارد تا این روز‌ها را به خوبی بگذرانند. برخی افراد از این زمان برای دیدن تلویزیون، تمرین کردن و یا شکوفایی استعداد‌ها و خلاقیت‌های خود استفاده می‌کنند؛ اما برخی افراد  Woodworking Art قرار دارند از فرصت قرنطینه کرونا حداکثر استفاده را برده و در زمینه خودرو نیز چیز جالبی را شکل داده‌اند.

آن‌ها در جدیدترین ویدئوی خود یک تویوتا لندکروزر ۲۰۲۰ نیمه عملکردی را ساخته‌اند. فرایند تولید لندکروزر چوبی به‌طور سورپرایز کننده‌ای بسیار شبیه مراحل تولید یک خودروی واقعی است. این کار با مونتاژ ساب فریم قطعات بزرگ چوب شروع می‌شود. پس از تکمیل ساب فریم نوبت به جزئیات ریزتر می‌رسد.ساخت تویوتا لندکروزر فوق‌العاده از جنس چوب! + فیلم

اولین تکه چوبی که باید ریزه‌کاری داشته باشد نمای جلوست. در این ویدئو به خوبی می‌توانیم تبحر سازندگان در کار با ابزار را ببینیم. برخی از کوچک‌ترین جزئیات لندکروزر هم با دست انجام می‌شود و برخی دیگر را نیز ابزارآلات انجام می‌دهند. نمای جلوی خودرو به آرامی شکل لندکروزر را به خود گرفته و دیگر شبیه تکه چوب خام نیست.


ساخت تویوتا لندکروزر فوق‌العاده از جنس چوب! + فیلم

پس از تکمیل نمای جلو نوبت به ساخت و پرداخت نمای عقب می‌رسد. اگرچه لندکروزر چوبی موردبحث فاقد قفل درب‌هاست، اما می‌توان در‌های جانبی و پشتی خودرو را باز و بسته کرد. رینگ‌ها نیز آزادانه حرکت می‌کنند و حتی سیستم تعلیق جلو نیز کاملاً احساس‌برانگیز است.

ساخت تویوتا لندکروزر فوق‌العاده از جنس چوب! + فیلم


درست وقتی که فکر می‌کنید این پروژه در حال تکمیل شدن است دیگر ویژگی لندکروزر پدیدار می‌شود. هنرمند ما حتی روی لاستیک‌ها و عاج آن‌ها نیز کار می‌کند. پس از تکمیل جزئیات نهایی همچون آینه‌ها و رفلکتورها، لندکروزر چوبی شکل بسیار جذابی پیدا می‌کند.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head