نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
کد خبر: ۱۲۱۹۷۱
2020 April 08 - ۱۵:۴۱ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:
پدال نیوز: وزیر راه و شهرسازی از تنفس سه ماهه به شرکت های حمل و نقلی به خصوص شرکت های هواپیمایی برای بازپرداخت اقساط آنها خبر داد.
به گزارش پدال نیوز، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در خصوص تصمیمات دولت برای حمایت ار بخش حمل و نقل گفت: شرکت های حمل و نقلی به خصوص شرکت های هواپیمایی که تسهیلاتی را از صندوق دخیره ارزی و صندوق توسعه ملی دریافت کرده‌اند، مشمول تنفس سه ماهه برای بازپرداخت وام‌ها می‌شوند.

وی گفت: بسیاری از سفرهای نوروزی لغو و به همین دلیل شرکت‌های حمل و نقلی دچار خسارت شدند؛ به همین دلیل هشت هزار میلیارد تومان از بسته حمایتی دولت از کسب و کارها برای پشتیبانی به بخش حمل و نقل تعلق گرفت.

اسلامی توضیح داد: شرط اعطای این تسهیلات این است که هیچ ایرلاین یا شرکت حمل و نقلی در بخش های جاده ای ریلی هوایی و بندری نیروی انسانی خود را تعدیل نکند و متناسب با طرح فاصله‌گذاری اجتماعی کارها را انجام دهد.

به گفته اسلامی، علاوه بر تزریق منابع مالی به شرکت ها، برای پرداخت مالیات بیمه و تسهیلات بانکی نیز تنفس سه ماهه به شرکت‌ها داده می‌شود.

وزیر راه با اشاره به مجوز فعالیت کسب و کارهای کم خطر در استانها نیز از مردم خواست که با حفظ فاصله گذاری اجتماعی زدن ماسک و رعایت فاصله در حمل و نقل عمومی، از خانه خارج شوند.منبع: ایرنا

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head