نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
کد خبر: ۱۲۱۹۳۹
2020 April 08 - ۰۹:۴۸ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پیش از ارائه به بازار!
پدال نیوز: پورشه امکان کاهش وزن از طریق حذف صندلی ردیف عقب و استفاده از شیشه های سبک تر را نیز به عنوان پکیج کاهش وزن پیش روی مشتریان قرار داده است.
به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز- 911 توربو اس یکی از جذاب ترین محصولات پورشه است که با توجه به شیوع جهانی کرونا و عدم برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو، توسط کمپانی آلمانی بصورت آنلاین رونمایی شد.

در شرایطی که تا اواخر سال جاری میلادی، 911 توربو اس تحویل مشتریان نخواهد شد اما واحد شخصی سازی کمپانی پورشه به تازگی تصاویری را در فیسبوک خود منتشر کرده که یک تریم ویژه از توربو اس را در رنگ قرمز به نمایش گذاشته است.

در قسمت بدنه می توان به تغییراتی شامل رویه رکاب اسپرت 760 دلاری همرنگ با بدنه(قرمز)، نوار براق مشکی 510 دلاری اطراف شیشه ها، رینگ اختصاصی 2490 دلاری در اندازه 20 اینچی برای چرخ جلو و 21 اینچی برای چرخ عقب اشاره کرد.

در قسمت کابین نیز جزئیاتی هماهنگ با رنگ پروژه مورد توجه طراحان پورشه قرار داشته که بر زیبایی کار افزوده است.

همانطور که می دانید تیونینگ های کارخانه ای تفاوت زیادی با رویدادهای گاراژهای شخصی سازی حرفه ای دارد. به هر ترتیب در تغییرات کارخانه ای محدودیت های زیادی مدنظر قرار می گیرد تا استانداردهای خودروساز چندان دچار چالش نشود اما در مراکز تیونینگ شخصی هیچ منعی برای اجرای ماجراجویی های ذهنی تیونر روی یک خودرو وجود ندارد.

911 توربو اس در مدل کوپه از موتور 6 سیلندر 3.8 لیتری توربودوقلو با خروجی 640 اسب بخار و گشتاور 590 پوندفوت استفاده می کند که این پیشرانه می تواند خودرو را از حالت توقف طی 2.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت برساند.

پورشه همچنین امکان کاهش وزن از طریق حذف صندلی ردیف عقب و استفاده از شیشه های سبک تر را نیز به عنوان پکیج کاهش وزن پیش روی مشتریان قرار داده است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head