نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
کد خبر: ۱۲۱۵۷۱
2020 April 01 - ۱۵:۴۶ - ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: ضامنی از تعویق ۳ ماه پرداخت اقساط رانندگان بدون محاسبه دیرکرد در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی خبر داد.
به گزارش پدال نیوز، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور در تشریح جزئیات تعویق سه ماه پرداخت اقساط نوسازی ناوگان تاکسیرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا  با تاکید بر این نکته که رسیدگی به وضعیت رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی از جزء اولویت ها در کشور است، گفت:بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار و بنا به ابلاغ بانک مرکزی قرار شد باز پرداخت وام رانندگان تاکسی که در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی شرکت کردند به مدت سه ماه به تعویق بیوفتد و بانک ها نیز هیچ گونه دیر کردی برای این 3ماه دریافت نکنند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌های شهری کشور افزود: فرآیند اجرای این مصوبه از روز شنبه (شانزدهم فروردین ماه) باید پیگیری شود تا رانندگان بازپرداخت وام دریافتی خود را نداشته باشند.

بیشتر بخوانید: ساز و کار خرید غیر حضوری از طریق سامانه ۱۳۳

ضامنی در پاسخ به این سوال که اگر بانک ها بر خلاف مصوبه عمل کنند نحوه گزارش این تخلف به چه شکل است، گفت: ممکن است در این مسیر ابلاغیه بانک مرکزی به برخی از بانک ها انجام نشده باشد که ما نیز در این باره پیگیری های لازم را انجام می دهیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است این بازه زمانی سه ماه در تعویق بازپرداخت وام نوسازی ناوگان تاکسیرانی ادامه پیدا کند، گفت: تصمیم گیری در این باره نیاز به مصوبه شورای پول و اعتبار دارد و با توجه به شرایط موجود کشور در مقابله با ویروس کرونا در این باره باید تصمیم گیری شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوانانتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head