نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
کد خبر: ۱۲۱۳۵۳
2020 March 27 - ۱۰:۰۷ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: در این روزها با شیوع ویروس کرونا قیمت خودروها با کاهش مواجه شده است و در بازار تقریبا خریداری دیده نمی شود. البته با وجود شیب های کاهشی قیمت در بازار خودرو.....
به گزارش پدال نیوز، در این روزها با شیوع ویروس کرونا قیمت خودروها با کاهش مواجه شده است و در بازار تقریبا خریداری دیده نمی شود. البته با وجود شیب های کاهشی قیمت در بازار خودرو در طی یک ماه گذشته همچنان نمودار قیمت خودرو در سال 98 افزایشی بوده و ما در سالی که گذشت شاهد افزایش بی سابقه قیمت خودروها بودیم.

یکی انواع خودروهایی که در سال گذشته با افزایش بی سابقه قیمت مواجه شد خودروهای دنده اتومات بودند. این خودروها به دلیل فراهم آوردن شرایط ساده‌تر برای رانندگی و همچنین به خاطر پیچیده بودن نوع طراحی قیمت بالاتری دارند و البته از اقبال عمومی بهتری نیز برخوردارند.

تعداد مدل های مجهز به دنده اتومات در کشور ما کم نیست و با کمی گشت و گذار در سایت های خرید و فروش خودرو می توان نمونه های به نسبت ارزان قیمتی از این خودروها را یافت.
در خصوص خودروهای دنده اتوماتیک نمونه های صفر کیلومتر به مراتب قیمت بالاتری دارند اما نمونه های کارکرده ارزان قیمتی از آن ها را نیز می توان در بازار یافت.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر ارزان‌ترین خودروهای اتوماتیک موجود در بازار:

1- پژو 206 تیپ 6 - حداقل قیمت: 60 میلیون تومان
2- پژو پارس - حداقل قیمت: 93 میلیون تومان
3- مزدا 323 - حداقل قیمت: 98 میلیون تومان
4- برلیانس h220 - حداقل قیمت: 100 میلیون تومان
5- پژو 207 - حداقل قیمت: 111 میلیون تومان

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head