نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
کد خبر: ۱۲۱۲۴۴
2020 March 23 - ۱۴:۱۶ - ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
مدیرعامل ایران خودرو:
پدال نیوز: شرکت ایران خودرو تصمیم دارد تا در سال 1399 نسبت به عرضه 5 محصول جدید اقدام کند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از پرشین خودرو، فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، با اعلام این خبر گفت: عرضه 5 محصول رانا پلاس، سورن پلاس، سمند بهینه، دنا پلاس اتوماتیك و 207 پانوراما از برنامه های توسعه محصول این شرکت برای سال جاری است.


به گفته وی، 4 محصول صندوقدار K132، كراس اوور K125 و هاچ بك K121 و همچنین دنای برقی نیز از بهمن سال 99 تا بهمن 1401 از سوی شرکت ایران خودرو عرضه خواهد شد.

مدیرعامل ایران خودرو در ادامه به موضوع افزایش سرمایه این شرکت در مجمع پایان سال 98 اشاره و بیان کرد: با افزایش سرمایه در آستانه 59 سالگی ایران‌ خودرو، این شرکت دوباره متولد شده است.

مقیمی اضافه کرد: سهامداران به افزایش سرمایه نزدیک به 2 هزار درصدی ایران‌ خودرو رای دادند و به این ترتیب سرمایه ثبت شده این شرکت از رقم 15،300،000 میلیون ریال به رقم 301،656،068 میلیون ریال افزایش خواهد یافت تا راه برای اصلاح ساختار مالی این گروه معظم صنعتی فراهم آید.

‌وی در پایان خاطرنشان کرد: شركت ایران ‌خودرو در سال گذشته به منظور تامین نقدینگی تولید و سرمایه درگردش، واگذاری دارایی‌های غیر مولد و مازاد را در دستور كار قرار داد و تلاش‌های زیادی در این زمینه صورت گرفت كه نتیجه آن تاكنون، واگذاری 62 میلیارد تومان از اموال و دارایی‌های مازاد ایران‌ خودرو و 2500 میلیارد تومان از سهام شركت‌های تابعه بوده است.

 

سورن پلاس

سورن پلاس

 

رانا پلاس

رانا پلاس

 

207 پانوراما

207 پانوراما

 

دنا پلاس اتوماتیک

دنا پلاس اتوماتrbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head