نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
کد خبر: ۱۲۱۲۱۸
2020 March 22 - ۱۶:۴۰ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شیوع کرونا در ایتالیا باعث شده تا خودروهای نعش کش در قبرستان‌های این کشور برای خاکسپاری قربانیان صف بکشند.
به گزارش پدال نیوز؛ ویروس کرونا که مدتی است ایتالیایی‌ها را برای خرید مایحتاج روزانه زندگی و دارو در پشت سوپرمارکت‌ها و داروخانه‌ها به صف کرده است، متاسفانه قربانیان خود را در قبرستان‌ها هم به صف می‌کشد.

کامیون‌های ارتش ایتالیا در ۴۸ ساعت گذشته ده‌ها جسد قربانیان کرونا را در شهر برگامو، به دلیل نبود فضای کافی برای دفن این افراد در قبرستان، برای سوزاندن به خارج از این شهر منتقل کردند.

دکتر فیلیپو انلی از فدراسیون ملی پزشکان ایتالیا گفت: ما در ایتالیا با انتشار بسیار گسترده ویروس کرونا روبرو هستیم. مردم باید در خانه بمانند. بیمارستان‌های ما به ویژه در شمال ایتالیا پر از بیمار است و شدیدا به پزشک و پرستار نیاز دارد.

هم اکنون ایتالیا با شرایط دشوار ناشی از الودگی گسترده به کرونا روبروست.

یک دکتر دارو ساز گفت: هر روز افراد زیادی با سرفه و تب به داروخانه مراجعه می‌کنند و از ما دارو می‌خواهند. این وضعیت برای ما که در داروخانه کار می‌کنیم بسیار خطرناک است و جان ما را به خطر می‌اندازد. ما از مردم درخواست می‌کنیم که هنگام بیماری با دکتر خانواده خود تماس بگیرند و به داورخانه‌ها مراجعه نکنند.

در حالی که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا به رقم ۴۴ هزار نفر نزدیک می‌شود، تعداد جان باختگان نیز تا ظهر جمعه از مرز ۳۶۰۰ نفر گذشته است.

به گفته مقامات بهداشتی ایتالیا یکی از علت‌های اصلی گسترش پرشتاب کرونا در این کشور خارج شدن شمار قابل توجهی از مردم در چند هفته گذشته از منزل و جدی نگرفتن توصیه‌های بهداشتی است.دانلود

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head