نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
کد خبر: ۱۲۱۱۷۲
2020 March 21 - ۱۲:۰۳ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
رییس سازمان استاندارد:
پدال نیوز: رییس سازمان ملی استاندارد ایران، یکی از پیش‌شرط‌های جهش تولید را رعایت استانداردها در کالاهای تولیدی و صادراتی عنوان کرد.
به گزارش پدال نیوز، نیره پیروزبخت با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی باردیگر با اولویت قرار دادن اقتصاد کشور و رونق آن، سال 99 را سال «جهش تولید» نامیدند، گفت: پیش شرط این جهش، به طور حتم، رعایت استاندارد است.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران افزود: بر این اساس، توجه به تولید باکیفیت، توسعه صادرات و رونق فضای اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

پیروزبخت با اشاره به همراهی سازمان استاندارد با واحدهای تولیدی گفت: این سازمان سال گذشته با برگزاری جلساتی با نمایندگان انجمن‌های صنفی و تولیدی، با نیازها و خواسته‌های تولیدکنندگان آشنا شد و اکنون نتایج جلسات می‌تواند برنامه مدونی برای ایجاد زیرساخت جهش تولید، از شروع روزهای کاری باشد.

وی، استفاده از ظرفیت محصولات دانش بنیان را یکی از عوامل جهش اقتصادی و قطع وابستگی به خارج دانست و افزود: این سازمان با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، گواهی انطباق را برای این محصولات ارائه می‌کند تا از این طریق بتوانند در بازارهای صادراتی حضور یابند.

پیروزبخت با اشاره به اهتمام دولت بر رفع مشکلات پیش روی تولید گفت: سازمان ملی استاندارد ایران در این راستا، از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی به ارائه بسته حمایتی از تولید و صادرات سازمان ملی استاندارد ایران اشاره کرد و گفت: همکارانم در سراسر کشور، مشاور تولیدکنندگان خواهند بود.

رییس سازمان ملی استاندارد، با اشاره به ابتلای جمعی از هموطنان به کرونا و درگذشت آنان که رنجی را بر دل‌هایمان وارد کرده است، گفت: امید است این بیماری با همبستگی مردم با مسئولان در کمترین زمان کنترل و ریشه‌کن شود.

پیروز بخت با قدردانی از کادر پزشکی، برای همه آنها آرزوی سلامتی کرد.


منبع: ایرنا

انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head