نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
کد خبر: ۱۲۱۱۴۲
2020 March 20 - ۱۱:۴۶ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هوای تهران در حال حاضر در شرایط مطلوب است و پیش‌بینی می‌شود که این وضعیت ادامه داشته باشد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ساعات اولیه امروز (1 فروردین) شرایط جوی مساعد همراه با تردد اندک خودروها کیفیت هوای پایتخت را در محدوده سالم قرار خواهد داد.

طی روز با افزایش میزان ناپایداری جوی و وزش باد در برخی ساعات بعد ازظهر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم می‌شود و کیفیت هوا در شرایط مطلوب باقی خواهد ماند. انتظار می‌رود امشب با تداوم وزش باد مؤثر کیفیت هوا در شرایط سالم قرار بگیرد.

این شرایط جوی تا صبح فردا (2 فروردین) ادامه دارد و کیفیت هوا همچنان در محدوده سالم قرار خواهد داشت. به تدریج با رشد ابرناکی، بارش باران در ساعت بعد ازظهر و وزش باد نسبتاً شدید تا اواخر فردا از غلظت آلاینده‌ها کاسته می‌شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده سالم و پاک قرار می‌گیرد.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز با شاخص میانگین 65 در شرایط سالم قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین 69 همچنان در شرایط سالم است.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head