نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷
کد خبر: ۱۲۱۱۳۲
2020 March 19 - ۱۷:۰۶ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- معاون اجرایی پلیس راهور ناجا، با اشاره به خلوتی معابر و جاده‌ها نسبت به افزایش سرعت برخی از خودروها هشدار داد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر، سردار محمدحسین حمیدی، در خصوص شیوع ویروس کرونا و پرهیز از سفر، گفت: پلیس راهور حامی پویش «#در خانه بمانیم» است و درخواست عاجزانه بر حمایت از این پویش دارد، چرا که افراد حاضر در خودرو می‌توانند ناقل ویروس به یکدیگر باشند و علاوه بر آن در مسیر مجبور به استفاده از مراکز عمومی نظیر سرویس‌های بهداشتی، نمازخانه و … بشوند و یا در مقصد، عامل انتقال ویروس به دیگران شوند.

وی افزود: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده و همراهی هموطنان در پرهیز از سفر، خوشبختانه بخش زیادی از هموطنان فهیم، با رعایت این موضوع سفرهای خود را به زمان مناسبی در سال آینده موکول کرده اند که جای قدردانی دارد، اما همچنان تعدادی اندک از هموطنان به توصیه‌ها بی توجه بوده و اقدام به سفرهای درون و برون شهری می‌کنند که این موضوع با پویش ملی «#درخانه بمانیم» مغایر بوده و تهدید بزرگی برای سلامتی هم وطنان عزیزمان است.

سردار حمیدی افزود: کاهش سفرها باعث خلوتی معابر و جاده‌ها شده، اما متأسفانه بعضاً شاهد تصادفات سهمگین به دلیل عدم رعایت سرعت‌های مجاز از طریق تعداد معدودی از رانندگان هستیم.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در خاتمه گفت: پلیس راهور در معابر درون شهر، بزرگراه‌ها و جاده‌ها حضور شبانه روزی داشته و با استفاده از تجهیزات کنترلی برابر مقررات با تخلف‌ها برخورد می‌کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head