نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۸
کد خبر: ۱۲۰۰۴۹
2020 February 28 - ۱۶:۴۲ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: محاصره خودروی چند توریست توسط شیر‌ها صحنه‌ای وحشتناک را در یکی از پارک وحش‌های آفریقای جنوبی رقم زد.
به گزارش پدال نیوز؛ ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی به ویدئویی داغ تبدیل شده است محاصره خودروی گردشگران توسط شیرها را به تصویر می کشد. در ویدئوی منتشر شده دست کم سه شیر در حالی که یک خودروی حامل گردشگران را احاطه کرده اند دیده می شوند. این ویدئو نشان می دهد این شیرها با قرار گرفتن در مقابل خودروهای گردشگران آنها را وادار به توقف می کنند.

لحظاتی بعد یکی از شیرها به بالای سقف خودرو پریده و صحنه ای دلهره آور را برای گردشگرانی که داخل آن هستند رقم می زند. در این ویدئو مشاهده می شود که این حیوان با کمک پنجه های خود تلاش می کند تا شیشه خودروی جیپ را بشکند. این در حالی است که سایر شیرها در اطراف خودرو دیده می شوند. لحظاتی بعد راننده جیپ به آرامی و بدون تحریک شیرها، خودرو را به عقب رانده و شیری که روی سقف ماشین ایستاده مجبور به پریدن به پایین می شود. 

تعدادی از گردشگرانی که از پشت دیوار فلزی نظاره گر این صحنه بودند این ویدئو را تهیه کردند. این اتفاق در پارک حیات وحشی در " هارتبیسپورت" کشور آفریقای جنوبی رخ داد. خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از گردشگران آسیبی وارد نشد.

" آندره لاکوک"، مدیر کل این حیات وحش در ین باره گفت:« سه قلاده شیر جوان نر در تلاش بودند تا از نزدیک با خودروها روبرو شوند. به همین دلیل یکی از آنها به بالای سقف خودرو پرید.»

این ویدئو پس از انتشار در ردیت به ویدئویی داغ تبدیل شد. این ویدئو تاکنون بیش از 12000 بیننده داشته و صدها کامنت دریافت کرده است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: « این چه ایمنی ای است؟ اگر این شیرها موفق به بازکردن درب خودرو می شدند چه اتفاقی ممکن بود رخ دهد؟»
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head