نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
کد خبر: ۱۲۰۰۴۲
2020 February 28 - ۱۶:۰۶ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- سیتروئن یک خودروی برقی ویژه استفاده در مناطق شهری تولید کرده که دو نفر گنجایش دارد و با پرداخت ۲۲ دلار در ماه قابل استفاده است.
به گزارش پدال نیوز؛ سیتروئن یک خودروی برقی ویژه استفاده در مناطق شهری تولید کرده که دو نفر گنجایش دارد و با پرداخت ۲۲ دلار در ماه قابل استفاده است.
تولید خودروی برقی سیتروئن دو نفره با پرداخت ۲۲ دلار در ماه!


 به گزارش مهر ، این خودروی کوچک که آمی نام دارد، می‌تواند حمل و نقل در نواحی شهری را تسهیل کند و راندن آن نیاز به اخذ گواهینامه رانندگی نیز ندارد.

افراد 14 سال به بالا در فرانسه و 16 سال به بالا در دیگر کشورهای اروپایی می‌توانند از این خودروی برقی برای رسیدن به مقصد استفاده کنند.

خودروی یادشده مجهز به باتری 5.5 کیلووات ساعتی است و با یک بار شارژ می‌تواند مسافتی 70 کیلومتری را طی کند. شارژ این خودرو با اتصال کابل شارژ آن به هر پریز استاندارد 220 ولت ممکن است و شارژ کامل باتری آن به سه ساعت زمان نیاز دارد.

حداکثر سرعت این خودرو به 45 کیلومتر در ساعت می‌رسد و افراد با پرداخت 22 دلار در ماه می‌توانند آن را به مدت دو سال اجاره کنند. البته بدین منظور یک پیش پرداخت 2900 دلاری ضروری است. خرید این خودرو نیز با پرداخت 6600 دلار ممکن است. تحویل این خودرو به خریداران اروپایی از ماه ژوئن آغاز می‌شود.
 

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head