نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
کد خبر: ۱۲۰۰۳۶
2020 February 28 - ۱۱:۵۱ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- شهردار خرم آباد گفت: تاکسی های درون شهری موظف هستند همه روزه ساعت ۹ تا ۱۰ برای ضدعفونی خودرو و انجام اقدامات پیشگیرانه از ابتلا به ویروس کرونا به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مراجعه کنند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، محمد شریفی مقدم روز جمعه در خصوص  اقدامات پیشگیرانه شهرداری خرم آباد برای مقابله با شیوع کرونا ویروس اظهار داشت: ایمن سازی و ضدعفونی تاکسی های درون شهری و خودروهای حمل و نقل عمومی تا اعلام شرایط عادی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه شهرداری خرم آباد از چند روز پیش مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی را برای مقابله با انتشار ویروس کرونا در دستور کار قرار داده تصریح کرد:‌  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری موظف شده روزانه نسبت به شستشوی اتوبوس ها و ضد عفونی محیط داخلی و صندلی های آنها با مواد استاندارد و موثر اقدام نماید که هم اکنون این طرح در حال اجرا است.

وی  ادامه داد : همچنین این سازمان روزانه نسبت به ضدعفونی و پاکسازی ساختمان ترمینال برون استانی، سالن های انتظار پایانه های سطح شهر، ساختمان های مربوط به شهرداری مرکزی و مناطق و سازمان های تابعه شهرداری اقدام می کند.

شهردار خرم آباد با اشاره  به نصب دهها بنر بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در سطح شهر افزود: شهرداری در اماکن عمومی همچون سالن انتظار فرودگاه خرم آباد اقدامات بهداشتی را انجام می دهد.

علوم پزشکی لرستان ابتلای سه نفر به کرونا ویروس را تایید کرده و بیش از 60 نفر نیز مشکوک به این بیماری تحت نظر هستند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head