نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
کد خبر: ۱۲۰۰۱۹
2020 February 28 - ۱۰:۳۹ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
رییس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت:
پدال نیوز: رییس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت گفت: ایران اکثر موتور سیکلت‌های خود در بازار را از طریق واردات از کشور هند تامین می‌کند.
به گزارش پدال نیوز، محمد خادم منصوری درباره شرایط فعلی بازار خرید و فروش موتور سیکلت اظهار کرد: هم اکنون افزایش قیمتی در بازار موتورها وجود ندارد چرا که خرید در بازار کم است.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با اشاره به اینکه نوسانات نرخ ارز بر بازار موتورسیکلت تاثیرگذار است، تصریح کرد: این امر سبب می‌شود که قدرت خرید و تولید کاهش پیدا کند.

خادم منصوری در ادامه گفت: با توجه به اینکه از کشور هند موتورسیکلت خریداری می‌کنیم، اما شرایط تحریم‌ها باعث شده که این خریداری به حداقل برسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با اشاره به اینکه افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت را در بازار قطعات شاهد بوده ایم اظهار کرد: امیدواریم که روند کاهشی در بازار برگردد و قیمت‌ها به تعادل برسد..

به گفته خادم منصوری، امیدواریم که قانون دست و پاگیر کمتر شود تا این بازار بتواند تولیدات خود را در بازار بیشتر کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با بیان اینکه هم اکنون بازار موتورسیکلت در بازار راکد است افزود: این در حالی است که اگر عرضه‌ای در بازار نباضشد به طور قطع، قیمت‌ها بالا می‌رود.

منصوری در ادامه تصریح کرد: زمانی که قیمت‌ها متعادل شود این امر می‌تواند دست دلالان و سودجویان را در بازار کوتاه کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت گفت: در صورت حمایت دولت و مسئولان از این صنف به‌طور قطع بازار موتورسیکلت وضع بهتری به خود می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head