نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
کد خبر: ۱۱۹۷۲۵
2020 February 23 - ۱۰:۳۸ - ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید عده‌ای با استفاده از رانت‌های اطلاعاتی و به کارگیری ربات از خودروسازان خرید می‌کنند اما آن را در بازار و با قیمت‌های گزاف به فروش می‌رسانند.
به گزارش پدال نیوز، سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مکانیسم پیش فروش خودروسازان، گفت: مردم از نحوه طرح‌های پیش فروش خودروسازان گلایه مند هستند زیرا ظرفیت ثبت‌نام‌ها ظرف چند ثانیه تکمیل شده و این خودروها به دست مصرف کننده واقعی نمی‌رسد.

افراد معمولی نمی‌توانند در طرح‌های پیش فروش خودرو ثبت نام کنند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد معمولی نمی‌توانند در طرح‌های پیش فروش خودرو ثبت نام کنند، افزود: شرکت‌های خودروسازی باید ساز و کارمناسبی برای طرح‌های پیش فروش پیش بینی کنند، تعلل آنها در تغییر نحوه ارائه خودرو به مردم جای تامل دارد.

وی اظهار کرد: عده‌ای با استفاده از رانت‌های اطلاعاتی و به کارگیری ربات از خودروسازان خرید می‌کنند اما آن را در بازار و با قیمت‌های گران به فروش می‌رسانند و ازآنجایی که میان قیمت خودرو در بازار و نمایندگی شکاف عمیقی وجود دارد این افراد به راحتی می‌توانند به سودهای کلان دست یابد.

فروش ۴۰ هزار خودرو در عرض چند ثانیه در طرح های پیش فروش جای تامل دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فروش ۴۰ هزار خودرو در عرض چند ثانیه در طرح های پیش فروش جای تعجب داشته و به بررسی نیاز دارد.


منبع: خانه ملت

انتهای پیام/

پایان پیام

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head