نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
کد خبر: ۱۱۹۴۸۵
2020 February 18 - ۱۷:۰۷ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: بنتلی کانتیننتال جی تی علاوه بر عملکرد هیجانی در نمونه کانتیننتال با سیستم غیرفعال کردن سیلندرها بهره وری بیشتری را در این نمونه بی‌نظیر ایجاد کرده است.
به گزارش پدال نیوز؛ نمونه‌های عرضه شده از مدل Bentley Continental GT V۸ Convertible  در مقایسه با W۱۲ در کسری از ثانیه عملکردی کمتر دارند. کوپه بنتلی کانتیننتال جی تی در ۳.۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد، این در حالی است که مدل w۱۲ کوپه در ۳.۷ ثانیه به این سرعت می‌رسد. نمونه بنتلی کانتیننتال جی تی V۸، ۰.۱ ثانیه بیشتر می‌خواهد تا به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد. اگرچه حداکثر سرعت هر دو نمونه ۳۱۸ کیلومتر در ساعت است.


بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم

بنتلی کانتیننتال جی تی علاوه بر عملکرد هیجانی در نمونه کانتیننتال با سیستم غیرفعال کردن سیلندرها بهره وری بیشتری را در این نمونه بی‌نظیر ایجاد کرده است. این سیستم در شرایط لازم با غیرفعال کردن احتراق چهار سیلندر مصرف سوخت را کاهش می دهد. براساس ادعای خودروساز انگلیسی در چنین فرایندی کارکرد نرم و بدون لرزش پیشرانه لطمه نمی بیند؛ چراکه میان دو حالت 8 و 4 سیلندر تنها در 20 میلی ثانیه تغییر رخ می‌دهد.

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم

قدرت موتور دیفرانسیل عقب 8 سیلندر و مجهز به توربوشارژر دوگانه بنتلی کانتیننتال جی تی به کمک سامانه تطبیق هوشمند تمام چرخ محرک منتقل می شود. به گفته بنتلی خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی تا جای امکان از حالت عقب محرک برای بازدهی مناسب و عملکرد دینامیکی در زمان رانندگی معمولی بهره می برد.

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم

نمونه روباز خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی همه قابلیت های نمونه کوپه را دارد. مهم ترین تفاوت بنتلی کانتیننتال جی تی نبود سقف دائمی است. در سرعت پایین تر از 48 کیلومتر در ساعت، سقف جمع شونده بنتلی کانتیننتال جی تی در 19 ثانیه به صورت باز درمی آید. مشتریان خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی می توانند با توجه به پوشش خود در خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی هماهنگی ایجاد کنند؛ چراکه پارچه نخ و پشم به‌منزله گزینه ای اختیاری برای سقف خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی ارائه شده است.

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم


کاهش سروصدای (نویز) کانتیننتال جی تی حدود 3 دسی بل تقریباً برابر با نسل قبلی کوپه است. نمونه روباز بنتلی کانتیننتال جی تی در مقایسه با نمونه کوپه بنتلی کانتیننتال حدود 5 درصد سخت تر و سبک تر ارائه شده است. اگرچه وزن خودرو کانتیننتال جی تی روباز به 2.414 کیلوگرم می رسد. این درحالی است که خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی کوپه حدود 2444 کیلوگرم وزن دارد.

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم


موتور 6 لیتری با 12 سیلندر زیر کاپوت قرار دارد که مثل نمونه کوپه حدود 626 اسب‌ بخار قدرت ایجاد می کند. نمونه روباز خودرو بنتلی کانتیننتال جی تی می تواند در 3.7 ثانیه از شرایط سکون به سرعتی حدود 100 کیلومتر در ساعت برسد، این درحالی است که حداکثر سرعت مدل روباز به 333 کیلومتر در ساعت محدود شده است.


بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم


در نمونه روباز بنتلی کانتیننتال جی تی می توانید امکاناتی مشابه با نمونه کوپه را مشاهده کنید. در بخش مرکزی و جلو داشبورد نمایشگر لمسی سیستم اطلاعاتی و سرگرمی 12.3 اینچی قرار دارد. البته کار کردن با این سیستم لمسی گاهی مشکل است. صفحه داشبورد دیجیتال که بیشتر بخش های آن روکشی چوبی دارد در امتداد داشبورد مشاهده می شود.

بنتلی کانتیننتال مدل ۲۰۲۰ وارد بازار شد + فیلم

سیستم صوتی مدل روباز بنتلی کانتیننتال جی تی Naim و دارای 18 بلندگوی قوی است که وقتی سقف این نمونه فوق العاده را باز می کنید، کیفیت صدا را متوجه می شوید.  صندلی های کانتیننتال جی تی به صورت برقی و 20 جهته است که قابلیتی خوب در اختیارتان قرار می دهد.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head