نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۹
کد خبر: ۱۱۹۲۴۶
2020 February 15 - ۱۳:۵۷ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
چرا بیمه دی؛
پدال نیوز: بیمه دی با نزدیک به پنجاه شعبه در سراسر کشور و نزدیک به ۵۰۰ نفر پرسنل فعال در حال خدمت رسانی به جامعه ایرانی می باشد به طوری که سرعت، کیفیت بالای خدمات بیمه دی و مشاوره بسیار عالی از خدمات ارزشمند آن است.
به گزارش پدال نیوز؛ شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه، با شماره ثبت ۲۴۱۵۱۱ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به‌منظور ارائه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. سرمایه شرکت در حال حاضر معادل ۲۵۰۰ میلیارد ریال (شامل تعداد ۲۵۰۰ میلیون سهم، به ارزش اسمی هر سهم ۱۰۰۰ ریال) است. شرکت بیمه دی به‌عنوان اولین شرکت بیمه‌ای پذیرفته شده در فرابورس است که در تاریخ ۱۳۸۳/۱۲/۰۴ ثبت شده است.
بیمه دی با نزدیک به پنجاه شعبه در سراسر کشور و نزدیک به ۵۰۰ نفر پرسنل فعال در حال خدمت رسانی به جامعه ایرانی می باشد به طوری که سرعت، کیفیت بالای خدمات بیمه دی و مشاوره بسیار عالی از خدمات ارزشمند آن است.
 
وجه تمایزی که بیمه دی با با سایر رقبای خود دارد در کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان و ایجاد حس ارزشمندی در بیمه شدگان می باشد، که این خصوصیت مزید بر علت شده تا برند بیمه دی در رنکینگ ۱۰۰ شرکت برتر نوفق به کسب رتبه اول در شاخص‌های فروش و بهروه وری کل عوامل در گروه شرکت‌های بیمه‌ای شد، بیمه دی با قدردانی از مشتریان وفادار و احترام شایسته به همه مشتریانش این حس ارزشمندی را در آنان ایجاد می کند.
 
انتهای متن
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head