نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
کد خبر: ۱۱۹۲۲۶
2020 February 15 - ۱۲:۲۹ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- رییس پلیس راه استان سمنان گفت: محور شهمیرزاد به فولاد محله و کیاسر و محور شاهرود به آزادشهر محدوده گردنه خوش ییلاق به علت بارش برف و کولاک بسته است.
به گزارش پدال نیوز؛ سرهنگ تقی کبیری در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه راه‌های نقاط کوهستانی و دیگر نقاط استان با وجود بارش برف و کولاک مسدود نیست، گفت: رانندگان با احتیاط کامل و رعایت فاصله طولی در محورهای استان سمنان تردد کنند.
 
رییس پلیس راه استان سمنان خاطر نشان کرد: شهروندان ضمن پرهیز از مسافرت‌های غیر ضروری، در هنگام سفر سوخت کافی، مقداری غذا ، وسایل و لباس گرم و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
 
کبیری تصریح کرد: بی‌توجهی رانندگان به جلو و واژگونی خودرو از عوامل مهم در سوانح رانندگی در جاده‌های سمنان است و هموطنان در هنگام تردد به نکات فنی و هشدارهای راهنمایی و رانندگی توجه کنند.
 
رییس پلیس راه استان سمنان تاکید کرد: مردم از سفر غیرضروری به مناطق و جاده‌های کوهستانی استان، با توجه به بارش برف و کولاک، خودداری کنند.
 
استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head