نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
کد خبر: ۱۱۹۲۰۰
2020 February 15 - ۰۹:۱۶ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
معامله حواله پراید مدل ۹۸ و ۹۹ در بازار
پدال نیوز: طبق آخرین قیمت‌های اعلامی، نرخ انواع پراید در کارخانه از ۳۷ تا ۴۰ میلیون تومان و نرخ همین خودروها در بازار از ۵۹ میلیون تا ۶۵ میلیون تومان در نوسان است. اما حواله انواع پراید پیش‌فروش شده توسط خودروسازان در بازار غیررسمی با چه نرخی معامله می‌شود؟
به گزارش پدال نیوز به نقل از تجارت نیوز، طبق آخرین قیمت‌های اعلامی، نرخ انواع پراید در کارخانه از 37 تا 40 میلیون تومان و نرخ همین خودروها در بازار از 59 میلیون تا 65 میلیون تومان در نوسان است. اما حواله انواع پراید پیش‌فروش شده توسط خودروسازان در بازار غیررسمی با چه نرخی معامله می‌شود؟
 
طبق اعلام رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان میزان خودروهای معوق خودروسازان به 300 هزار خودرو رسیده است. پیش از او، مدیر عامل ایران‌خودرو میزان خودروهای معوق این شرکت را 200 هزار خودرو اعلام کرده بود. بنابراین سهم سایپا از خودروهای معوق احتمالا رقمی معادل 100 هزار خودرو باشد که تعداد قابل توجهی از آن احتمالا پراید است. به همین دلیل به نظر می‌رسد تعدادی حواله پراید پیش‌فروش‌شده اکنون در دست متقاضیان یا همان خریداران پراید وجود دارد.
 
بررسی از بازار غیررسمی این حواله نشان می‌دهد که قیمت در نظر گرفته شده برای آن متفاوت است. متن تعدادی از آگهی‌های فروش حواله پراید مدل 98 و 99 را در زیر مشاهده می‌کنید.
 
«پراید 131 حواله برج 7 نکمیل وجه شده تحویل 10 روزه، قیمت 58٫5 میلیون تومان»
 
«حواله پراید 131SE تکمیل وجه شده در آبان 98. قیمت 57٫4 میلیون تومان»
 
«باسلام حواله پراید 131 دعوت نامه اسفندصادرمیشود مدل99 واریز18م در اردیبهشت 98 با سود 18درصد که تا الان شده 20/500/000تومان برای تکمیل وجه حدود 16میلیون تومان باید پرداخت کنید قابل صلح لطفا فقط تماس بگیرید به پیامک پاسخ داده نمیشود. قیمت 41 میلیون تومان»
 
«حواله تکمیل وجه شده پراید در اول بهمن مدل99 تحویل تو دعوت نامه نوشته سی روزه. ولی احتمال زیاد با تاخیر میدن. اگه تاخیر داشته باشه سود تاخیر هر ماه نهصد تومن به خریدارتعلق میگیره قابل صلح هست. قیمت 56 میلیون تومان»
 
«حواله پرایدوانت موعد تحویل بهمن 98 سند در رهن شرکت دارای 3عدد چک به مبلغ1500000 چک ها رو شخصا پرداخت کرده وجهت تنظیم سند تعهد محضری خدمت خریدار ارایه می شود لطفا فقط خریدار واقعی تماس بگیرد.قیمت 63 میلیون تومان»
 
«اوایل بهمن تکمیل وجه شده.تحویل 30روزه.قابلیت صلح دارد.قیمت 59٫5 میلیون تومان»
 
«تکمیل وجه اسفند 98 می باشد……واریز 18 م در اردیبهشت 98….حدود 2.7 م سود پول می باشد……..قابل صلح می باشد. قیمت 40 میلیون تومان»
 
«تحویل 30 روز کاری ، تکمیل وجه شده آذر ماه ، صلح در نمایندگی ** قیمت مقطوع **. قیمت 50 میلیون تومان»
 
«تکمیل وجه شده.تحویل 45 روزه. قیمت 55 میلیون تومان»rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head