نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۶
کد خبر: ۱۱۹۱۶۲
2020 February 14 - ۱۲:۰۸ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
قیمت انواع خودرو در روز جمعه
پدال نیوز: در مقایسه لیست منتشر شده از قیمت خودروهای امروز با جمعه گذشته مشخص شد، اکثر خودروهای مورد بررسی در این گزارش کاهش قیمت را در طول یک هفته تجربه کرده‌اند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از تجارت‌نیوز، آخرین قیمت انواع محصولات سایپا و ایران‌خودرو در کارخانه و بازار در روز جمعه ۲۴ بهمن ماه را در جدول‌های زیر که از قیمت‌های اعلامی خبرگزاری ایسنا استخراج شده، می‌توانید مشاهده کنید.
 
در مقایسه لیست منتشر شده از قیمت خودروهای امروز با جمعه گذشته مشخص شد، اکثر خودروهای مورد بررسی در این گزارش کاهش قیمت را در طول یک هفته تجربه کرده‌اند و بیشترین کاهش قیمت را دو خودروی دنا (تیپ ۱) و دنا پلاس (تیپ ۱) داشته‌اند. کاهش قیمت‌ها در طول دو جمعه از ۵۰۰ هزار تومان آغاز شده و به شش میلیون تومان می‌رسد.
 
همچنین کاهش قیمت پنج میلیون تومانی سمند ef7 و سمند ef7 دوگانه سوز و کاهش چهار میلیون تومانی پژو پارس و پژو پارس دوگانه‌سوز از مهمترین تغییرات بازار خودرو به فاصله دو جمعه بوده است.
 
با وجود این، خودروی سمند سورن با پنج میلیون تومان و پژو ۴۰۵ SLX با یک میلیون تومان نوسان در ردیف افزایش قیمتی‌های این هفته قرار گرفتند.rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head