نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۹
کد خبر: ۱۱۷۸۵۲
2020 January 22 - ۱۷:۴۰ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
معاون انسانی سازمان حفاظت محیط زیست مطرح کرد؛
پدال نیوز: تجریشی با بیان اینکه اولین خواسته شهروندان تهرانی‌ داشتن هوای پاک است، گفت: دولت باید برای سلامت مردم هزینه کند.
به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود تجریشی معاون انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه کار گروه کاهش آلودگی هوای کلانشهر‌ها که صبح امروز (چهارشنبه دوم بهمن ماه) برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت‌ واحدهای تولیدی و صنعتی و خودروها که منجر به آلودگی هوا می‌شود جرم است، چراکه داشتن هوای پاک حق عامه است.
 
وی افزود: اولین خواسته مردم تهران داشتن هوای پاک است و دولت باید برای سلامت مردم هزینه کند.
 
معاون انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه شرایط تحریم نباید مانع انجام کاری شود، گفت: تحریم کلمه جدیدی نیست و ما باید برنامه ریزی کنیم تا سال آینده با مشکلات فعلی رو به رو نشویم.
 
تجریشی تصریح کرد: تنها با 6 درصد کاهش مصرف انرژی می‌توانستیم مشکلات آلودگی سال جاری را حل کنیم، با توجه به اینکه هیچ نکات آموزشی برای مردم در این خصوص از سوی رسانه‌ها مطرح نشده است.
 
وی با بیان اینکه باید مردم را درخصوص چالش‌هایی که با آن رو به رو هستیم در جریان بگذاریم، عنوان کرد: اگر شرایط موجود بخواهد تداوم داشته باشد باید فکری به حال سال آینده کنیم تا حرف‌هایی که امسال به دلیل آلودگی هوا بر سر زبان آوردیم را در سال آینده تکرار نکنیم.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head