نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۹
کد خبر: ۱۱۷۸۳۰
2020 January 22 - ۱۶:۵۱ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری یک کلاهبردار با ۳۰ شاکی خبر داد و گفت: این فرد به بهانه کسر خلافی از شهروندان کلاهبرداری می کرد.
به گزارش پدال نیوز،سرهنگ محمود مالمیر اظهار کرد: وقوع یک فقره درگیری بین دو مرد شامگاه روز گذشته به ماموران کلانتری اعلام که آنها برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند.
 
وی افزود: با حضور ماموران در محل ، شاکی مدعی بود که متهم از وی کلاهبرداری کرده و حاضر به عودت مبلغ دریافتی نیست که هر دو طرف دعوی برای بررسی موضوع تحت تحقیقات پلیسی قرار گرفتند.
 
رییس کلانتری ۱۰۵ تهرانسر تصریح کرد: شاکی در اظهارات خود به ماموران گفت که متهم یکی از همکارانش است و با دریافت ۵۰ درصد مبلغی مدعی بود کل خلافی خودرو را به طرق قانونی کسر خواهد کرد تا اینکه پس از تماس های مختلف توانستم وی را امشب ملاقات کنم.
 
مالمیر گفت: شاکی ادامه داد، متهم علاوه بر اینکه از من مبالغی را دریافت کرده است از ۳۰ نفر از همکارانم نیز به همین شیوه کلاهبرداری کرده و از آنان مبالغی بین ۵۰۰ هزار ریال تا ۶ میلیون ریال دریافت کرده است.
 
وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد، متهم ۳۵ ساله مدعی بوده یکی از بستگانش در پلیس راهور مشغول به کار می باشد و می تواند با دریافت ۵۰ درصد مبلغ خلافی تا ۶۰ درصد کل خلافی را کسر کند.
 
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در ابتدای امر با پرینت خلافی یکی از همکارانش و دریافت ۵۰ درصد مبلغ خلافی، کل مبلغ خلافی را خودش پرداخت کرده و با نشان دادن تسویه حساب خلافی توانسته اعتماد سایر همکاران را به خود جلب کند.
 
رییس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با اشاره به اینکه شغل متهم بازاریاب بوده و با تعدادی زیادی از متصدیان سوپرمارکت نیز در ارتباط است، گفت: شناسایی سایر مال باختگان در دستور کار ماموران کلانتری قرار دارد .
 
سرهنگ مالمیر با اشاره به اعتراف متهم به جرم ارتکابی، افزود: متهم برای اخذ دستور قضائی به مرجع قضائی معرفی شد.
 
وی از شهروندان خواست: کسانی که در غرب پایتخت به این شیوه مال باخته شده اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده شان می تواند به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر مراجعه کنند.
 
 
منبع: ایرنا
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head