نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
کد خبر: ۱۱۷۸۲۲
2020 January 22 - ۱۶:۳۷ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: شرکت هوندا موتور اعلام کرد، ۲.۷ میلیون دستگاه از محصولات قدیمی خود را به دلیل معیوب بودن کیسه های هوا از بازار آمریکای شمالی فرا می خواند.
به گزارش پدال نیوز؛ شرکت هوندا موتور اعلام کرد، 2.7 میلیون دستگاه از محصولات قدیمی خود را به دلیل معیوب بودن کیسه های هوا از بازار آمریکای شمالی فرا می خواند.
 
این نقص با نقص قبلی کیسه های هوای شرکت تاکاتا که موجب فراخوان بیش از 42 میلیون خودروی تولیدی 19 شرکت خودروسازی از بازار آمریکا شده بود متفاوت است.
 
فراخوان جدید شامل خودروهای هوندا و آکورا طی سال های 1996 و 2003 میلادی است. این فراخوان شامل 2.4 میلیون دستگاه خودرو در بازار آمریکا و 300 هزار دستگاه در بازار کانادا است و تعداد خودروهای مشمول فراخوان در سایر کشورها هنوز مشخص نشده است.
 
شرکت تاکاتا در ماه نوامبر از یک نقص جدید در سیستم کیسه های هوای خود که در خودروهای 4 شرکت از جمله هوندا به کار رفته است خبر داد. بر اساس اعلام شرکت هوندا، فراخوان ها به بادکننده های کیسه هوای صندلی راننده مربوط می شود و اینکه «تمام بازرسی ها و تعمیرات تقریبا در طی یک سال آغاز خواهد شد، زیرا قطعات جایگزین که باید از شرکت های دیگر تامین شوند هنوز آماده نشده اند.»
 
هوندا همچنین اعلام کرده: «امکان عملکرد معیوب کیسه های هوای تولیدی فعلا بسیار پایین است اما ما نمی توانیم به هیچ وجه عملکرد قطعات فراخوانده شده را تضمین نماییم.»
 
 
منبع: تسنیم
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head