نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
کد خبر: ۱۱۷۸۰۹
2020 January 22 - ۱۲:۱۰ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
مديرعامل بانك صنعت و معدن در بازديد از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سايپا:
مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت: برنامه گروه خودروسازی سايپا در زمينه توليد محصولات جديد و اجرای طرح‌های توسعه‌محور در اين مجموعه موجب دلگرمی جامعه و ما در شبكه بانكی كشور است.
به گزارش پدال نیوز، حسين مهری در بازديد از مرکز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سايپا و امضای تفاهم‌نامه تأمين منابع مالی توليد در اين گروه، افزود: از زمان انتصاب تیم مديریتی كنونی سايپا، شاهد تحول اساسی در زمينه‌های كمی و كيفی در اين گروه خودروسازی هستيم.
 
وی پس از بازدید از نمونه محصولات جدید سایپا در مرکز تحقیقات افزود: برنامه توسعه محصولات سايپا و پروژه عرضه هشت محصول جديد در سه سال آينده، حركتی اميدواركننده است و اين اقدام بزرگ، عليرغم وجود محدوديت‌های ناشي از تحريم‌های ظالمانه، با همت و تلاش جوانان نخبه ایرانی انجام شده است.
 
مهری ادامه داد: در حال حاضر نگاه بلندمدت برای توسعه و‌ نوآوری گروه سايپا در اين مجموعه شكل گرفته و همين امر، انگيزه و عزم شبكه بانكی را برای حمايت روزافزون از اين گروه افزايش مي‌دهد.
 
وی اظهاركرد: همچنین در یکسال اخیر بيشترين همكاری با بانك صنعت و معدن در این گروه شكل گرفته و سايپا به‌عنوان يك مشتری خوش‌حساب، هيچ‌گونه بدهی معوق به اين بانك ندارد.
 
وی با بیان اینکه مجموعه بانك صنعت و معدن درخدمت اهداف توليد در گروه خودروسازی سايپا خواهد بود، تاكيد كرد: آماده‌ايم تا در پروژه‌های مربوط به توليد انبوه خودروهای جديد سايپا نقدينگی مورد نياز را تأمين كنيم و اهداف رونق توليد را در اين گروه مورد حمايت قرار دهيم.
 
مهری گفت: با همكاری مديريت ارشد گروه خودروسازی سايپا، كارگروه مشترك سايپا و بانك صنعت و معدن از امروز تشكيل می‌شود تا بتوانيم تأمين مالی طرح‌هاي توليد را با سرعت و هماهنگی بيشتر دنبال كنيم.
 
گفتنی است در جريان اين بازديد، تفاهم‌نامه تأمين مالی سرمايه در گردش گروه خودروسازی سایپا توسط بانك صنعت و معدن، بین دو طرف امضا شد و آنها بر تسهيل خدمات بانكی، گشايش ال‌سی و تأمين نقدينگی مورد نياز برای تولید محصولات جدید تأكيد كردند.
 
 
منبع: سایپا نیوز
 
انتهای پیام/


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head