نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳
کد خبر: ۱۱۷۷۸۰
2020 January 21 - ۱۷:۳۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
قیمت‌ها از ۲ تا ۴ میلیارد تومان
پدال نیوز - بررسی‌ها از سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران نشان می‌دهد که بخشی از آگهی‌های منتشر شده در این سایت‌ها مربوط به خودروهایی است که مالکان آنها بازده قیمتی ۲ تا ۴ میلیارد تومان را برای خودروی خود درخواست داده‌اند.
به گزارش پدال نیوز - بررسی‌ها از سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران نشان می‌دهد که بخشی از آگهی‌های منتشر شده در این سایت‌ها مربوط به خودروهایی است که مالکان آنها بازده قیمتی ۲ تا ۴ میلیارد تومان را برای خودروی خود درخواست داده‌اند.

گران قیمت‌ترین خودروهای بازار ایران را ببینید

  • گران قیمت‌ترین خودروهای بازار ایران را ببینید / قیمت‌ها از 2 تا 4 میلیارد تومان
  • گران قیمت‌ترین خودروهای بازار ایران را ببینید / قیمت‌ها از 2 تا 4 میلیارد تومان
  • گران قیمت‌ترین خودروهای بازار ایران را ببینید
  • گران قیمت‌ترین خودروهای بازار ایران را ببینید / قیمت‌ها از 2 تا 4 میلیارد تومان

به گزارش عصر ایران، این خودروها معمولا مربوط به برندهای مرسدس بنز، مازراتی، لکسوس، پورشه، بی ام و، رنجرور و حتی ولوو هستند که بستگی به مدل و نوع خودرو  با قیمت‌های بسیار بالا به فروش می‌رسند که در این مطلب به برخی از آنها می‌پردازیم.

"بنز SL 500 "با مدل 2013 خودرویی است که با کارکرد 35 هزار کیلومتر برچسب قیمت 4 میلیارد تومان را با خود یدک می‌کشد. این خودرو را شاید بتوان به عنوان صدرنشین قیمت‌ها دانست که با 7 سال کارکرد مالک آن رقم 4 میلیارد تومان را برای آن پیشنهاد داده است.
"رنجرور ایووک"  خودرویی است که تعداد کمی از آن را می‌توان با پلاک ملی در خیابان‌های ایران دید. مالک این خودرو 2015 با کارکرد هزار کیلومتر قیمت 3 میلیارد  750 میلیون تومان را برای خودرواش پیشنهاد داده است.

"بی ام و سری 7 " که به عنوان لوکس‌ترین مدل این خودرو شناخته می‌شود در رتبه بعدی قرار دارد به طوریکه با بررسی آگهی‌های فروش می‌توان دریافت که این خودرو در مدل 2018 صفر کیلومتر قیمت 3 میلیارد  750 میلیون تومان را به همراه دارد که این رقم در نوع صفر کیلومتر با مدل 2017 به 3 میلیارد 600 میلیون تومان کاهش می‌یابد.
برادر دیگر بی ام و که اتفاقا ورودش به ایران نیز با حاشیه‌هایی همراه بود و حتی تا مدتی شماره‌گذاری آن نیز با مشکل مواجه شده بود در ردیف بعدی گران‌ترین‌ها قرار دارد.

"بی ام و آی 8 "با مدل 2016 و کارکرد 7 هزار کیلومتر با قیمت 3 میلیارد 700 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است که البته این خودرو در نوع صفر کیلومتر با قیمت بالاتری ارائه می‌شود.
خودروی دیگر لیست ما که از آن به عنوان یکی از ایمن‌ترین خودروهای دنیا نیز یاد می‌شود "ولوو" است این خودرو در مدل CX90  صفر کیلومتر قیمت 3 میلیارد  650 میلیون تومان را در آگهی‌های فروش به خود اختصاص داده است.

"پورشه ماکان" نیز از جمله خودروهایی است که در لیست گران‌ترین خودروهای پیشنهادی برای فروش قرار گرفته است مطابق بررسی‌ها در سایت‌های خرید و فروش خودرو قیمت‌هایی که برای این خودرو در نوع صفر کیلومتر مطرح شد در مدل 2017 با توجه به نوع امکانات از 3 میلیارد 350 تا 3 میلیارد و 600 میلیون تومان است.
"لکسوس LX570 " از جمله خودروهای شاسی بلندی است که محبوبیت زیادی دارد. این خودرو نیز با مدل 2013 و کارکرد 140 هزار کیلومتر قیمت 3 میلیارد و 400 میلیونی را با خود یدک می‌کشد.

"مرسدس بنز کلاس E200 " صفر کیلومتر با مدل 2017 نیز در آگهی‌های خرید و فروش با قیمت 3 میلیارد  250 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است.
"مازراتی گرن کبریو‏" خودرویی است که در رتبه بعدی لیست ما قرار گرفته است. این خودرو با مدل 2012 بستگی به کارکرد با قیمت‌هایی بین 3 تا 3 میلیارد و دویست میلیون تومان در معرض فروش قرار دارد.

"لکسوس RX " نیز با آن ظاهر خشن و جذاب به عنوان خورویی است که نام آن در سایت‌های خرید و فروش  خودرو با قیمت بالای 2 میلیارد تومان قرار گرفته دارد. این خودرو در نوع صفر کیلومتر با قیمت 2 میلیارد  980 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است.

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head