نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
کد خبر: ۱۱۷۷۵۵
2020 January 21 - ۱۳:۰۷ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
با تصویب مجلس؛
پدال نیوز- نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند عوارض آلایندگی وسائط نقلیه برای کمک به توسعه و نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی شهرهای آلوده هزینه شود.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح امروز(سه‌شنبه) مجلس و در جریان بررسی جزییات لایحه مالیات بر ارزش افزوده ماده 45 این لایحه را به تصویب رساندند که براساس آن یک واحد درصد مالیات دریافتی سهم دولت موضوع ماده (7) این قانون، همزمان با دریافت توسط سازمان، به حساب خزانه داری کل کشور واریز می شود.
 
براین اساس خزانه­ داری کل کشور مکلف است مبالغ دریافتی هر ماه را تا پانزدهم ماه بعد مطابق سهم‌های مشخص شده در جدول پیوست به حساب دستگاه‌های مذکور واریز کند.
 
نمایندگان در ادامه ماده 46 این لایحه را به تصویب رساندند که براساس آن نیز عوارض و جریمه های موضوع بندهای «الف» و «ب» ماده (31) این قانون مستقیماً به حساب شهرداری ها و یا دهیاری های محل سکونت مالک که هنگام صدور پلاک انتظامی ثبت شده است، واریز می گردد. شهرداری های شهرهای آلوده مکلفند صد در درصد (100%) درآمد حاصل از عوارض موضوع بند «ب» ماده (31) این قانون (در خصوص عوارض آلایندگی وسائط نقلیه ) را برای کمک به توسعه و نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی شهرهای آلوده هزینه کند.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head