نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
کد خبر: ۱۱۷۴۸۶
2020 January 16 - ۱۷:۰۰ - ۲۶ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- میزان تحویل و فروش برند خودروسازی اشکودا در سال ۲۰۱۹ میلادی تحت تاثیر عملکرد ضعیف در بازار چین با روندی کاهشی روبرو شد.
به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا، برند خودروسازی اشکودا که یکی از زیرمجموعه های فولکس واگن آلمان به شمار می رود، به تازگی آمار و گزارش های جدیدی از عملکرد و میزان فروش محصولات خود ارائه داده است که نشان می دهد میزان تحویل و فروش خودروهای اشکودا در سال 2019 میلادی با اندکی کاهش مواجه شده است.
 
این شرکت علت کاهش میزان فروش خودروهای خود در سال 2019 میلادی را عملکرد ضعیف در بازار چین به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین بازارهای فروش خودرو در جهان اعلام کرده است.
 
بر اساس گزارش نیویورک تایمز، اشکودا در سال 2019، یک میلیون و 24 هزار دستگاه خودرو فروخته است که در مقایسه با میزان فروش آن در سال 2018 که معادل یک میلیون و 25 هزار دستگاه بود، یک روند کاهشی را تجربه کرده است.
 
اشکودا همچنین خاطرنشان کرده است که تحویل و میزان فروش محصولاتش در چین با 17.3 درصد کاهش روبرو شده این در حالیست که در سایر بازارهای جهانی 5.3 درصد رشد و افزایش یافته است.
 
در این گزارش همچنین آمده است که تنها در ماه دسامبر گذشته، تحویل خودرو در تمامی بازارهای تحت پوشش اشکودا 9.1 درصد افزایش یافته و به 114 هزار و 700 دستگاه رسیده است.
 
از جمله پرفروش‌ترین خودروهای برند اشکودا می‌توان به اشکودا اکوتاویا، فابیا، اسکالا، کاروک، سوپرب و کودیاک اشاره کرد.
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head