نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۲
کد خبر: ۱۱۷۴۸۰
2020 January 16 - ۱۶:۵۳ - ۲۶ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز- راننده‌ای که اقدام به پرتاب آشغال به داخل خیابان کرده بود با اقدام جالب کودک ۱ ساله درسی فراموش نشدنی گرفت.
به گزارش پدال نیوز- راننده‌ای که اقدام به پرتاب آشغال به داخل خیابان کرده بود با اقدام جالب کودک ۱ ساله درسی فراموش نشدنی گرفت.

کودک ۱ ساله با فرهنگ، راننده متخلف را شرمسار کرد!

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، کودک 1 ساله بافرهنگ چینی با اقدام جالب خود در واکنش به بی‌فرهنگی یک راننده در خیابان به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این کودک با دیدن بطری‌ای که توسط راننده به داخل خیابان پرت شده بود و برداشتن آن از روی زمین، درسی عبرت آمیز به او داد. 
" سان جیاروی"، بطری را به راننده‌ای داد که  آن را به داخل خیابان پرت کرده بود. بنا به گفته مادر این کودک، پسرش تصور می‌کرد که بطری تصادفا از دست راننده رها شده و به داخل خیابان پرت شده است؛ به همین دلیل تلاش کرد تا آن را به صاحبش برگرداند. سان به همراه مادرش در مقابل مجتمع مسکونی‌ای که در آن سکونت دارند در حال قدم زدن بود که این اتفاق رخ داد. مادر سان با تلفن همراه خود ویدئویی از این صحنه تهیه کرد. این اتفاق در یکی از خیابان‌های شهر " جینینگ" در استان شاندونگ واقع در شرق چین رخ داد. 

بنا به گفته خانم "جینگ" پسر او بسیار مودب و در عین حال کنجکاو است و همیشه به بزرگتر‌ها احترام می‌گذارد. پس از انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین بسیاری از کاربران ضمن تمجید این کودک از والدین خواستند تا فرزندان خود را مانند او تربیت کنند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «توجه به اخلاقیات هیچ ربطی به سن و سال ندارد.» کاربر دیگری نوشت: «اقدام این کودک بسیار جالب بود و راننده باید از عمل خود احساس شرم کند.»

rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head