نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
کد خبر: ۱۱۷۴۶۰
2020 January 16 - ۱۱:۰۱ - ۲۶ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: علیرغم آمار و ارقام اعلام‌شده در توزیع و پخش گاز «ال پی جی» در استان مشکل‌داریم، درحالی‌که سه برابر نیاز استان گاز مایع وجود دارد.
به گزارش پدال نیوز، مهرداد غضنفری گفت: یکی از مهمترین اشکالاتی که در عرصه تنظیم بازار مرتبط با گزا مایع وجود دارد عدم اجرایی شدن مصوبات ستاد تنظیم بازار در ارتباط با تأمین گاز مایع است.
 
وی افزود: این جلسات نباید تبدیل به محفلی برای بحث‌های دوطرفه شود و باید دبیرخانه گزارش دهد که مصوبات مربوط به تأمین گاز مایع تا چه حد پیگیری شده و چه بخش‌هایی اجرایی شده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با ذکر این مطلب که نظارتی بر فرایند توزیع گاز مایع در استان وجود ندارد، گفت: باید به‌صورت عملیاتی گفته شود که آیا کمیته‌های مربوطه به وظایف خود عمل کرده‌اند یا نه.
 
وی گفت: در جلسه قبل اعلام شد که کشاورزان در استفاده از کپسول گاز مایع مشکل‌دارند. شرکت توزیع و پخش گاز مایع استان باید مشخص کند که سهمیه‌های گاز مایع استان کجا می‌رود.مخاطب اصلی ما شرکت توزیع و پخش گاز مایع است اما علیرغم آمار و ارقام اعلام‌شده در توزیع و پخش گاز «ال پی جی» در استان مشکل‌داریم، درحالی‌که سه برابر نیاز استان گاز مایع وجود دارد.
 
وی افزود: باید نیاز استان از سوی سازمان صمت احصاء شود. شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی هم  باید مستندات تأمین نیاز گاز استان را ارائه دهد.
 
وی با اشاره به افزایش قیمت مرغ نیز با ذکر این مطلب که قیمت‌ها که کاهش یابد دیگرکسی حرفی نمی‌زند، گفت: قانون‌گذار و دولت فرایندی را مشخص کرده که در صورت افت قیمت‌ها پشتیبانی به تنظیم بازار قیمت مرغ ورود کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم افزود: سازمان جهاد کشاورزی به‌عنوان وسیله تأمین وظیفه  سنگینی در مورد تنظیم قیمت‌ها در بازار دارد و در صورت بروز تخلف دستگاه‌های مربوطه ورود کرده و اقدام می‌کنند.
 
منبع: ایسنا
 
انتهای پیام/
 


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head