نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۶
کد خبر: ۱۱۷۴۲۶
2020 January 15 - ۱۶:۴۴ - ۲۵ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز: جدیدترین ماشین شرکت کونیگزگ قرار است که عنوان "سریع‌ترین ماشین" را از کمپانی بوگاتی بگیرد.
به گزارش پدال نیوز اولین اتومبیلی توانست به محدوده سرعت ۳۰۰ مایل بر ساعت نزدیک شود، ابرخودرو بوگاتی Chiron Super Sport 300 plus بود. این خودرو در ماه سپتامبر سال پیش به جهان معرفی شد. با این که این خودرو توسط یک محدود کننده سرعت کنترل می‌شود و سرعت بیشتر از ۲۷۳ مایل بر ساعت را طی نمی‌کند، بعضی افراد مدعی شده‌اند که با درخواست از شرکت بوگاتی شما می‌توانید این محدود کننده را حذف کنید. این تنها نکته جالب این اخبار نیست، در ادامه این افراد مدعی شده‌اند که پس از خارج کردن دستگاه محدود کننده، شما می‌توانید با مراجعه به شرکت فولکس واگن موتوری با قدرت ۳۰۴.۷۷ مایل بر ساعت را بر روی خودروی خود نصب کنید.

معرفی سریع‌ترین خودرو

در کنار خودرو‌هایی مانند Venom F5 شرکت هنسی و Tuatara، شرکت کونیگزگ می‌خواهد با عرضه خودرو Jesko در جمع خودرو‌های ۳۰۰ مایل بر ساعت، خود نمایی کند. وقتی که این جایگزین Agera RS سال پیش در نمایشگاه GMS ژنو معرفی شد، نماینده شرکت سوئدی کونیگزگ با اطمینان اعلام کرد که این خودرو می‌تواند به آسانی ۳۰۰ مایل بر ساعت، مطابق با ۴۸۲.۸ کیلومتر بر ساعت را طی کند.

سریع‌ترین خودرو جهان در نمایشگاه بین‌المللی ژنو معرفی خواهد شد

حال اخبار جدید حاکی از آن است که Jesko قرار است از این هم سریع‌تر باشد. به گفته این منابع خبری این خودرو قرار است سرعتی نزدیک به ۳۱۰ مایل بر ساعت، یعنی ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت را طی کند. هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو همان خودرو معرفی شده در نمایشگاه ژنو است و یا تغییر یافته است.

سریع‌ترین خودرو جهان در نمایشگاه بین‌المللی ژنو معرفی خواهد شد

همچنین مشخص نیست که آیا قیمت آن تغییر کرده است یا خیر. گفته می‌شود که احتمال دارد در این نمایشگاه طرح مفهومی دیگری نیز از این شرکت به نمایش گذاشته شود، اما با توجه انتظارات زیاد برای معرفی Jesko این عمل منطقی به نظر نمی‌آید. به هر حال شرکت کونیگزگ قرار است تا در نمایشگاه امسال ژنو بار دیگر مدل تکمیلی این خودرو را به نمایش بگذارد. نمایشگاه GMS امسال قرار است در ماه مارس برگذار شود. گفتنی است که این هشتاد و نهمین سالگرد نمایشگاه Geneva Motor Show است که قرار است در سوم ماه مارس فعالیت خود را آغاز کند.

سریع‌ترین خودرو جهان در نمایشگاه بین‌المللی ژنو معرفی خواهد شد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head