نگاهی نو به صنعت خودرو با جدیدترین اخبار و تحلیل ها در حوزه خودرو با "پدال نیوز" همراه باشید      
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
کد خبر: ۱۱۷۴۲۰
2020 January 15 - ۱۶:۳۴ - ۲۵ دی ۱۳۹۸ تاریخ انتشار:
پدال نیوز:سردار محمدرضا مهماندار، گفت: پلیس نیازمندی هایش در حوزه دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف را به شهرداری اعلام می‌کند و بنابر قانون مسئولیت تهیه زیر ساخت‌ها بر عهده شهرداری است.
به گزارش پدال نیوز، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به ۱۴۰۰ دوربین راهنمایی و رانندگی در سطح شهر که اغلب در محور‌های اصلی نصب شدند، در پاسخ به این سوال که آیا پلیس برای محور‌های فرعی هم برنامه‌ای دارد یا خیر، گفت: پلیس نیازمندی هایش در حوزه دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف را به شهرداری اعلام می‌کند و بنابر قانون مسئولیت تهیه زیر ساخت‌ها بر عهده شهرداری است.
 
وی ادامه داد: شهرداری با بررسی موارد و همچنین با توجه به اعتبار و بودجه تخصیص یافته و اولویت هایش، بحث دوربین‌ها را توسعه می‌دهد.
 
مهماندار در خصوص شایعاتی که پیرامون درست عمل نکردن برخی از دوربین‌های سطح شهر اعلام می‌شود، نیز اظهار کرد: مطالب مطرح شده پیرامون درست عمل نکردن برخی از دوربین‌های سطح شهر صحیح نیست، ماجرا از این قرار بود که دوربین‌های سطح شهر باید استاندارد‌های ابلاغی ناجا را دریافت کنند و این دوربین‌ها هم جدید نصب شده بودند و پلیس بعد از رفع مشکل در حال گرفتن تست مجدد از این دوربین‌ها است.


rbox
خبر فارسی
lbox
نام:
ایمیل:
* نظر:
fr_head
تازه های سایت
fr_head